PDA

View Full Version : Брада на 17



tochko
04-23-2016, 09:25
Здравейте съфорумници,

Аз съм на 17 години, момче и вече забелязвам връстници с доста хубави бради, а има и някои без. Да кажем че съм по средата и се чудя, как може да стимулирам растежа или подобря качеството на космите. Имам само по брадичката, мустаци и под бакенбарда, но сякаш не искат да се появяват нови косми. надявам се да ме разбирате :)
Щом има начини за подхранване на косата и растеж, какво може да се направи с брадата?

MalePan7her
04-23-2016, 09:33
Аз като бях на 15 имах засукан девствен мустак и на 16тия ми РД ми подари един семеен приятел Жилет комплект. Толкова се изкефих че се бръснех всеки ден. Шкурих кожата само понеже нямах окосмение навсякъде. Имах само на мустака. В крайна сметка за 2 години станах с набола брада като на Върколак. Сега чух наскоро, че се предлагат някакви специални мазила, крем с който се мажеш и за два месеца си брадясал. Не мога да ти дам повече инфо затова посети дерматолог, няма как да не ти кажат. Поздрави.

Грозния
04-23-2016, 11:55
Аз съм на 17 години, момче и вече забелязвам връстници с доста хубави бради, а има и някои без.Това е до ген! Брадата може да се развива и сгъстява до към 25-26 г, така че имаш доста време. Някои имат гъста брада и на 15, при други си остава сравнително рехава и след 25 г. До ген е брат! Няма какво да направиш, освен да чакаш. Дори да не ти се сгъсти много и да не можеш да пускаш брада като талибан :D , добрата страна е, че по-лесно се поддържа. Успех :)!

Rakshy
04-23-2016, 13:46
не зависи особено от теб. Възмъжавайки, се увеличава окосмението, евентуално.

MalePan7her
04-23-2016, 14:22
Това е до ген! Брадата може да се развива и сгъстява до към 25-26 г, така че имаш доста време. Някои имат гъста брада и на 15, при други си остава сравнително рехава и след 25 г. До ген е брат! Няма какво да направиш, освен да чакаш. Дори да не ти се сгъсти много и да не можеш да пускаш брада като талибан :D , добрата страна е, че по-лесно се поддържа. Успех :)!

До ген е, това на всички е ясно, но може да се промени с подходящата козметика!!!

MalePan7her
04-23-2016, 14:23
не зависи особено от теб. Възмъжавайки, се увеличава окосмението, евентуално.

Или може никога да не "възмажееш" както при теб се е случило, и никога да нямаш брада. Нали знаеш, всеки говори за това което му ЛИПСВА. На тебе ти липсва явно брада, затова си сложил аватар на брадат педал.

Ти нямаше ли аватар на акула преди? Кво стана с акулата, смени имиджа ли?

Amorenvivo
05-06-2016, 09:33
Радвай се че нямаш,все още си малък! След 17год може да ти порастне такава брада,че после да няма тема от сорта: Хора помагайте как да спра разстежа на брадата си:D Всеки организъм е различен и се развива по различен начин! Хубаво е когато целуваш момче,с гладка кожа без брада ;)