PDA

View Full Version : В името на любовта



AwesomEBG
04-23-2016, 17:30
Здравейте! Въпросът ми е: Заминавали ли сте далече заради човек? Струвало ли си е? Ясно е, че при всеки е различно, но какво е мнението Ви? Дори и да не е в чужбина, а някой друг град в България. Заебавали ли сте си ежедневието в името на някой?

RapExotic
04-23-2016, 18:37
Не, няма смисъл заради една путка.

Грозния
04-23-2016, 19:35
Заминавали ли сте далече заради човек? Заебавали ли сте си ежедневието в името на някой?Не, никога и не бих го направил.

MalePan7her
04-23-2016, 19:54
Правил съм го веднъж за два месеца и се изнервих доста. Не си струва.

an7raks
04-23-2016, 21:24
Не съм, ама ако си струва, бих. За някаква никаква, дето й е зор само да е почесана, не бих го направил.

tori
04-24-2016, 06:41
Направих го за едно лято и пак бих. Зависи дали човекадо теб си струва усилията според теб. Никого друг не слушай, само какво мислиш ти е важно.

AwesomEBG
04-24-2016, 12:31
Направих го за едно лято и пак бих. Зависи дали човекадо теб си струва усилията според теб. Никого друг не слушай, само какво мислиш ти е важно.


Логично е, но се съмнявам доста дали си заслужава. Да вярно тя е момичето, което съм обичал най-много до момента, но пък и не сме имали малко проблеми.. напротив, но всичко беше заради разстоянието. Но както казах имахме напоследък проблеми. Дори се разделихме и все още е така, но ми е ясно ако отида при нея всичко ще се оправи и много се замислям наистина! А ме притеснява дали това, че се разделихме няма да играе роля, ако отида ... Смисъл да се караме пак и т.н

an7raks
04-24-2016, 12:40
Няма от къде да разбереш, ако не пробваш.

mincheto
04-24-2016, 13:42
Струвало ли си е?
Никога и за никого не си струва да правиш саможертви рано или късно,вески може да те предаде и да те остави сам.

AwesomEBG
04-24-2016, 21:26
Никога и за никого не си струва да правиш саможертви рано или късно,вески може да те предаде и да те остави сам.

Точно това ме спира... Всеки лъже и предава...

SlowDownBaby
04-25-2016, 09:49
Не разбирам защо всички казват,че не си струва...защо искате всичко да е лесно и да е на готово ? Не става така.Трябва да се пожертвате за да получите това,което искате,не само да се оплаквате от страни,че всички лъжат,а дори не сте си мръднали пръста да опитате..аз не съм ходила в друг град заради някого,но приятеля ми го направи.От две години вече живеем заедно и всичко е идеално.Но само със стоене вкъщи и важни разговори водени по фейсбук,нищо никога няма да се оправи.

mincheto
04-25-2016, 12:54
Не разбирам защо всички казват,че не си струва...защо искате всичко да е лесно и да е на готово ?

Не си струва да,щото после ти ще ядеш пръчката ,a не тоя за когото си се жертвал напротив той ще се прави,че ти си никой и не си направил нищо за него.НЕискам нищо на готово или някой да ми го дава щото мразя да дължа нещо на някого по тоя начин като си длъжник може да те манипулират и шантажират.Колкото и да ти е ' близък ' даден човек по всяко време може да те предаде,за това аз винаги си имам едно на ум...дето има един лаф имам очи и на гърба,за да предотвратя и ножа в гърба,не се доверявам напълно на абсолютно никого.Дето се вика съмнявам се и в собствената си сянка,дори и мъжа ми дето сме повече от 3г заедно като ми каже нещо и аз първо поглеждам към небето,ако няма слънце въобще не вярвам и на една негова дума... :D

Schweeps
04-25-2016, 14:09
Аз лично не съм го правила,но преди 5 години моя годеник точно това направи.
Запознахме се в интернет и решихме да се видим харесахме се и не след дълго той ми каза,че е решил да се премести в моя град за да е до мен и това и направи и до ден днешен сме си заедно и се обичаме много, държим един на друг и дори сега чакаме бебенце :) . Бих ти казала,че когато дойде правилния човек сам усещаш дали да направиш нещо или не.Аз все още не мога да повярвам,че нещата се получиха и стигнахме до тук изградихме много силна връзка помежду си след дълги разговори по телефона,след срещи и сега той е бащата на детето ми, моя най-добър приятел,гадже и мъж с който мога да споделя всичко.

Вярно е,че риска е голям,но ако не поемеш риска няма да разбереш дали ще спечелиш или ще изгубиш. Има един израз ''Ако знаехме кога ще умрем сами щяхме да си изкопаем гроба'' ,но е факт никой не знае какво го очаква било то добро или лошо. Надявам се да съм ти била полезна.

Грозния
04-25-2016, 18:07
Запознахме се в интернет и решихме да се видим харесахме се и не след дълго той ми каза,че е решил да се премести в моя град за да е до мен и това и направи и до ден днешен сме си заедно и се обичаме много, държим един на друг и дори сега чакаме бебенце :) ... Аз все още не мога да повярвам,че нещата се получиха и стигнахме до тук изградихме много силна връзка помежду си след дълги разговори по телефона,след срещи и сега той е бащата на детето ми, моя най-добър приятел,гадже и мъж с който мога да споделя всичко.Това е шанс 1:1 000 000 :shock: ! Искрено ви желая всичко най-хубаво :)!

divergent
04-25-2016, 18:23
По-добре е да пробваш - или ще стане и ще сте щастливи, или не. Ако не пробваш веднага избираш второто, без да даваш възможност за осъществяване на първото и цял живот ще си мислиш "Какво щеше да стане ако бях заминал?"

xoxi
04-25-2016, 19:20
За определен период от време - да. Заминавала съм и пак бих заминала.
Но трябва да е някой супер специален, за да замина за постоянно и да зарежа всичко тук.
Обаче много ме съмнява, че ще срещна такъв.
Дано, ама надали.

golemiq_korab_minava
04-25-2016, 19:46
Здравейте! Въпросът ми е: Заминавали ли сте далече заради човек? Струвало ли си е? Ясно е, че при всеки е различно, но какво е мнението Ви? Дори и да не е в чужбина, а някой друг град в България. Заебавали ли сте си ежедневието в името на някой?

Трябва внимателно да размислиш за своите цели. Ако заминеш, ще се развиваш ли в посоката, която търсиш? Ако не можеш, по-добре недей.

MalePan7her
04-26-2016, 07:44
Аз лично не съм го правила,но преди 5 години моя годеник точно това направи.
Запознахме се в интернет и решихме да се видим харесахме се и не след дълго той ми каза,че е решил да се премести в моя град за да е до мен и това и направи и до ден днешен сме си заедно и се обичаме много, държим един на друг и дори сега чакаме бебенце :) . Бих ти казала,че когато дойде правилния човек сам усещаш дали да направиш нещо или не.Аз все още не мога да повярвам,че нещата се получиха и стигнахме до тук изградихме много силна връзка помежду си след дълги разговори по телефона,след срещи и сега той е бащата на детето ми, моя най-добър приятел,гадже и мъж с който мога да споделя всичко.

Вярно е,че риска е голям,но ако не поемеш риска няма да разбереш дали ще спечелиш или ще изгубиш. Има един израз ''Ако знаехме кога ще умрем сами щяхме да си изкопаем гроба'' ,но е факт никой не знае какво го очаква било то добро или лошо. Надявам се да съм ти била полезна.

Явно е някой чехльо. Или путка не е виждал през живота си. Или имаш пари а той е беден селяк от някое село.

Иначе защо ти не си отишла при него? Никога не бих си оставил личния живот, града, кариерата, да се преместя при някаква си путка само защото не е виждала кур през живота си.

baby_baby
04-26-2016, 08:22
Не съм занимавала заради човек но не се знае кога ще ми хрумне такова нещо

zombolovesu
05-05-2016, 19:31
Не, няма смисъл заради една путка.

Шшшш.. по-леко с този език...