PDA

View Full Version : Нерви



One.Million
04-23-2016, 18:47
Здравейте.
Момиче на 14 години съм и от месец съм много нервна! Толкова са ми опънати нервите, че само една дума казана не на място от някой и избухвам. Много често се ядосвам и то за тъпи неща, обаче не знам какво ми става. Напоследък се карам със всеки, дори с най-близките ми, и загубих една от най-добрите ми приятелки заради това.
А, и другия проблем - някои хора само като ги видя и ми полудявам, а представете си като ми кажат нещо. А не искам да е така, преди бях много спокойна, а сега...
Та въпроса ми е - това от пубертета ли е и кога ще отмине, или трябва да предприема някакви мерки, като да пия някакви хапчета или нещо такова??!

Dwyd96
04-23-2016, 18:52
Вика му се пубертет на тва. :D

Като цяло гледай да се владееш повече :D

MalePan7her
04-23-2016, 20:00
Здравейте.
Момиче на 14 години съм и от месец съм много нервна! Толкова са ми опънати нервите, че само една дума казана не на място от някой и избухвам. Много често се ядосвам и то за тъпи неща, обаче не знам какво ми става. Напоследък се карам със всеки, дори с най-близките ми, и загубих една от най-добрите ми приятелки заради това.
А, и другия проблем - някои хора само като ги видя и ми полудявам, а представете си като ми кажат нещо. А не искам да е така, преди бях много спокойна, а сега...
Та въпроса ми е - това от пубертета ли е и кога ще отмине, или трябва да предприема някакви мерки, като да пия някакви хапчета или нещо такова??!

Мисля че ти трябват противозачатъчни хапчета и после някой като мен да ти свърши в путката и гаранция ще се успокоиш перманентно и ще изпаднеш в утопия.

mincheto
04-24-2016, 12:15
Лош пубертет караш.

metalhearted
05-02-2016, 16:42
Обясни на приятелката си и на близките си как се чувстваш и ще те разберат . И така си си добре, при мен проблема е точно обратното-преди бях много по-избухлива и никой не смееше да ми каже нищо, а сега съм супер притеснителна и някак си не ми идва отвътре да се разкрещя и да сложа някой на мястото му, затова всички ми се качват на главата. Пак казвам така си по-добре стига близките ти да знаят, че не мислиш нещата, които казваш докато си ядосана