PDA

View Full Version : MalePan7her - Девствен педераст!



AmxModx
04-25-2016, 12:00
Ти си гея и аз ти се смея!
Ти си прост педалски трол лапаш на баща си и на цялата рода.
Ти си смотан и си нямаш живот, прост си и си фен на някъв педал лапащ за слава
майка ти не струва - тя е мъж
баща ти не струва - той е жена
ауууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууу
ауууууууууууууууууууууууу ууууууууууууууууууууууууу ууууууууу
ти си просто мъжле и си нямаш сефте АХАХАХАХАХА
изяж ми хуя и дай да ти се празня
ще ти казвам че си гей, щот ти верно си гей
даааа ти си гейййй
ауууууууууууууууууууууууу уууууууууууууууууууууу
ауууууууууууууууууууууууу уууууууууууууууууууууу

баща ти прилича на лайна, а майка ти на пикня
искам да ти се изакам в устата защото знам че имаш фетиш към мутантски лайна

ти си просто едно лапенце на 14 години което иска да изглежда умно хахаха :D получава ти се ахахахах педал :D :D :D
qj pishki
ti nikoga nqma da si umen, zashtoto lapash na bashta si

are chao

MalePan7her
04-26-2016, 08:19
Така ми вдигаш репутацията като пишеш за мен. Това значи че дълбоко съм те жегнал и сърчицето ти е свито.

Роналдо не лапа за слава, обаче със сигурност баща ти лапа мръсни чури за да може да изхранва теб и да ти плаща с парите от свирки учебниците.

Indistinct
04-26-2016, 12:56
Тук драги съфорумници можете да проследите фазите на биполярност на Соло. Не всеки ден се случва подобно нещо да бъде наблюдавано в живата природа. А сега, да продължим с другите животни от изложението - ето там е жирафът мазохист...

solo_
04-26-2016, 13:02
Тук драги съфорумници можете да проследите фазите на биполярност на Соло.

Няма такова нещо.

MalePan7her
04-26-2016, 13:25
Тя му се подиграва, а той си мисли за репутация... Ахахахаха. :lol: :lol: :lol:

Това трябва да ме засегне ли? Отиди да си запалиш бенгалски огън за да отпразнуваш деня, в който те отвориха анално.

MalePan7her
04-26-2016, 13:28
Вижте обаче авторката колко е тъпа! Ако съм педераст, как ще съм девствен? Ако съм девствен, това значи, че не съм правил секс с който и да е от двата пола, от което следва, че няма как да съм педераст, тъй като не съм го правил с мъж.

Ткава тъпотия само дете може да напише.

MalePan7her
04-26-2016, 13:37
Девствено пишленце и работено МЪЖКО дупе.

Пишленцето е било девствено последно през далечната 2008-ма. А твоята допара съвсем наскоро е била изпълнена с мъжка тръба.

MalePan7her
04-26-2016, 13:40
Нали знаеш когато някой напада друг, обикновено излизат наяве собствените му слабости. Само когато наистина не ти пука, тогава можеш да скриеш.

Аз се хващам на бас, че точно ти си на не повече от 16.

MalePan7her
04-26-2016, 13:43
Също така имам информация, че AmxModx е твоят акаунт и си от Бургас. Още да продължавам ли?

MalePan7her
04-26-2016, 13:44
Сигурен ли си? Искаш ли да постна айпито ти и още други твои работи, да кажат другите от чисто обективна гледна точка дали не съм прав? Те ще преценят сами!

YoungBloodZ
04-26-2016, 13:47
Сигурен ли си? Искаш ли да постна айпито ти и още други твои работи, да кажат другите от чисто обективна гледна точка дали не съм прав? Те ще преценят сами!

аз искам!

АгентМура
04-26-2016, 13:47
Сигурен ли си? Искаш ли да постна айпито ти и още други твои работи, да кажат другите от чисто обективна гледна точка дали не съм прав? Те ще преценят сами!



cyber- terrorist!

MalePan7her
04-26-2016, 13:49
Не съм сайбър терорист, всъщност съм системен администратор и поддържам куп компютърни системи, и това е нещо като мои води. Просто му давам приятелска подсказка да млъкне защото сега съм приятелски настроен и не искам да му разкривам самоличността публично.

YoungBloodZ
04-26-2016, 13:51
Не съм сайбър терорист, всъщност съм системен администратор и поддържам куп компютърни системи, и това е нещо като мои води. Просто му давам приятелска подсказка да млъкне защото сега съм приятелски настроен и не искам да му разкривам самоличността публично.

I dare you! I double dare you motherfucker!

MalePan7her
04-26-2016, 13:52
Хехехх Добре, ще опитам да налучкам, на Виваком ли ти е нета?

MalePan7her
04-26-2016, 13:54
Сигурен ли си че искаш да продължим по този път? :lol:

MalePan7her
04-26-2016, 13:58
Почти съм сигурен, че се казваш Николай, ако искам мога да разбера, просто ме мързи. Но ако продължаваш да се заяждаш, ще разбера още други работи и другите ще разберат да ти се смеят.

YoungBloodZ
04-26-2016, 13:59
Почти съм сигурен, че се казваш Николай, ако искам мога да разбера, просто ме мързи. Но ако продължаваш да се заяждаш, ще разбера още други работи и другите ще разберат да ти се смеят.


I dare you! I double dare you motherfucker!


.

MalePan7her
04-26-2016, 14:01
Ще разбереш съвсем скоро, тъй като виждам, че не се отказваш и искаш да ме тестваш какво зная.

YoungBloodZ по голяма сеирджийка от тебе има ли!!!

АгентМура
04-26-2016, 14:04
Аз съм Роналдо Луис Назарио де Лима.

MalePan7her
04-26-2016, 14:18
Моя снимка ли ще търсиш?

Даже няма нужда, просто ще дам на хора да копнат профила ти в тийнпроблем на страниците Фейсбуците на всичките ти приятели от бургаското ти училище, даже брат ми има приятел който живее в Бургас и има малко братче, и двамата ги познава, твой набор е горе долу, учеше някъде до свободния. За нула време ще раздуха нещата понеже си пада хулиганче и иска само да се бие, там в бургас знаеш как са всички, прости като гъз, без да се обиждат останалите но си е истина. Приятели са ми и затова ги търпя, и ще се погрижат да станеш медийна звезда и ако се дърпаш може и да ти ударят някоя ножка знае ли човек. После ще те дават по водещите новини.

MalePan7her
04-26-2016, 14:22
Няма проблеми, все някой ти знае името, нали в класа ти има хора, които те познават!

MalePan7her
04-26-2016, 14:27
Сега се сетих, виж колко съм тъп обаче на моменти! Той дължи услуга на брат ми, а брат ми дължи услуга за цял живот на мен, затова мога да му кажа да говори направо с тях, и да им предаде, че някой е казал малкия че е педераст девствен, това дето го каза на мен всъщност ще кажа че се отнася за него, той е курназ не си оставя магарето, за нула време ще те намери, въпрос на 2-3 дни е. Пък аз ще стоя вкъщи и ще си гледам Лига Европа докато ти му береш гайлето задето си устата бабка! Как ти се струва?

inewton
04-26-2016, 18:28
Тук драги съфорумници можете да проследите фазите на биполярност на Соло. Не всеки ден се случва подобно нещо да бъде наблюдавано в живата природа. А сега, да продължим с другите животни от изложението - ето там е жирафът мазохист...

Ти защо си писала по това време? Не трябваше ли да си на училище?

Indistinct
04-26-2016, 18:29
Ти защо си писала по това време? Не трябваше ли да си на училище?

Бях.