PDA

View Full Version : Бокс !



user121
04-27-2016, 11:13
Здравейте нов съм в форума и бих искал дами дадете някакви съвети мнения Значи аз съм много запален по бокса(Не обичам да се бия по улиците, освен ако не ме предизвикат) и така имам цел да си подобря техниката колкото се може по добре Бил съм се само 1 един път в улицата и то да си защитя приятелите После нали знаете викат страхлив туй унуй с една дума нямам много голям сташ в бой, но пък мисля че съм в добра форма за бокс На 15 съм 1.72 см висок съм 68 кг съм ето един клип от вчера го направих (За пръв път удрам боксува круша мисля че е някаде 30-40 кг,) Линк, https://www.youtube.com/watch?v=OKUySA9B2O8&feature=youtu.be .... И така знам че не добре толкова но пак е нещо искам да знам дали ако тренирам бокс ще стане нещо от мен.. Ще съм ви много благодарен за съветите ! P.s Клипа го качих само за да го видите иначе не ме интерасува да качвам клипове :)

Rakshy
04-27-2016, 15:31
ако беше слагал точки без главни букви, щеше да е по-приятно за гледане :Д

не ти разбирам темата и кво обясняваш къде си се бил

ако ти се тренира, тренирай. Качвайки клип как блъскаш чувал нищо не значи. Ако искаш да знаеш дали ставаш за профи атлет трябва да те види на живо човек и срещу опонент и т.н. Не стаа така чуек

Seattle
04-30-2016, 21:24
За първи път викаш? Добре, да предположим че ти повярвам :)

Ставаш, отивай се записвай, ако не за друго то поне ще се занимаваш с мерак. Иначе стойката ти е прекалено широка, но тва е щото наблягаш на силата прекалено много. Трябва ти по тежка круша или някой да ти я държи тази.

MalePan7her
05-02-2016, 05:46
Ние във форума как да ти кажем да си подобриш техниката. За тази цел си има инструктори. Има си зали където да ти видят грешките. Ако ставаше онлайн Тайсън щеше да се научи да се бие по имейла.

Юлиян
05-31-2016, 19:28
Здравейте нов съм в форума и бих искал дами дадете някакви съвети мнения Значи аз съм много запален по бокса(Не обичам да се бия по улиците, освен ако не ме предизвикат) и така имам цел да си подобря техниката колкото се може по добре Бил съм се само 1 един път в улицата и то да си защитя приятелите После нали знаете викат страхлив туй унуй с една дума нямам много голям сташ в бой, но пък мисля че съм в добра форма за бокс На 15 съм 1.72 см висок съм 68 кг съм ето един клип от вчера го направих (За пръв път удрам боксува круша мисля че е някаде 30-40 кг,) Линк, https://www.youtube.com/watch?v=OKUySA9B2O8&feature=youtu.be .... И така знам че не добре толкова но пак е нещо искам да знам дали ако тренирам бокс ще стане нещо от мен.. Ще съм ви много благодарен за съветите ! P.s Клипа го качих само за да го видите иначе не ме интерасува да качвам клипове :)

Пич аз съм същия като тебе :shock: от 3 месеца тренрам бокс и от клипа виждам че за начинаещ се справяш добре но не удряш мн уверено можеше малко злоба да вложиш но запомни че злобата не е всичко.
Аз като се бия мн пъти се е случвало тоя срещу мен от злоба да ми се открие и директно го повалям. Бил съм се в даскало поне 10-15 пъти и не във всичките съм се справял но това да го оставим другото си е спаринг. Не се колебай а направо идвай мога да ти препоръчам моята зала в Люлин ако си от София много е добра.