PDA

View Full Version : Международен протест за правата на животните



ignorant
04-28-2016, 05:47
Здравейте първо искам да се извиня ако това не е правилния раздел за темата ми, ако не моля да бъде преместена :) Сега да разкажа. Ще се опитам да бъда максимално кратък и съдържателен. От месец подготвям международен протест за правата на животните. Ще присъстват представители на правозащитни организации за животните от Полша, Литва, Латвия, Естония, Румъния, Грузия, Армения, Украйна, Гърция, Македония, Турция, Унгария, Дания, Швеция, Австрия, Франция, Германия, Сърбия, Словения, Словакия, Чехия, Хърватия, Черна Гора, Кипър, Ливан, Израел, Сирия, Азербайджан. С група приятели които ми помагат в организацията ще изпълним визуално впечатляващ пърформанс който може да представлява силен интерес за вас като фотографи(ако някои от вас са). Още повече, че ранга на това събитие ще бъде от международно ниво. Каня всички от вас които имат интерес да отразят или да станат преки свидетели на събитието. Ще има много медии, както български така и на световно ниво от рангра на BBC, CNN, и т.н. но ще се радвам ако има и много българи които да снимат. А много от чуждестранните медии които няма да изпратят екипи(а ние сме поканили над 300световни медии, и ще препоканим няколко дни преди протеста и непосредствено ден преди) ще търсят материали които биха могли да закупят. Не става дума само за телевизии и радиа, а и много новинарски списания и вестници. Подготвяме нещо голямо, проверете само на колко езика сме превели лозунга си благодарение на приятели от разни организации. Мисля, че наистина може да представлява интерес за вас това събитие без значение дали подкрепяте каузата ни или не. А и ще има безплатна храна ;)
http://www.facebook.com/events/1717081671864791/

Поздрави,
Никола.

golemiq_korab_minava
04-28-2016, 07:44
Направо от сирия лелее

Добре, ще ви гледам по всички медии.
От сега приготвям агнешко и пуйка, курбана, че ще огладнея.

ДОТА
04-28-2016, 15:43
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/13041472_1046220952090473_1280728227106592323_o.jp g

тия приличат на изчукани до смърт
браво

Грозния
04-28-2016, 17:16
От месец подготвям международен протест за правата на животните.Извинете, ама вие от къде пишете? От зоологическата градина ли :D ?
От името на кой животински вид е протеста?

Току-що вечерях свинско с картофи 8) !

N1K17Y123
04-29-2016, 21:28
Извинете, ама вие от къде пишете? От зоологическата градина ли :D ?
От името на кой животински вид е протеста?

Току-що вечерях свинско с картофи 8) !
Как ще ядеш картофи бе ей ! :@
#potatoeslivesmatter

Dwyd96
04-30-2016, 21:26
Тъжно е когато се гаврите с убежденията на другите
:(

YSMF
05-01-2016, 03:10
питам да бъда максимално кратък и съдържателен. От месец подготвям международен протест за правата на животните. Ще присъстват представители на правозащитни организации за животните от Полша, Литва, Латвия, Естония, Румъния, Грузия, Армения, Украйна, Гърция, Македония, Турция, Унгария, Дания, Швеция, Австрия, Франция, Германия, Сърбия, Словения, Словакия, Чехия, Хърватия, Черна Гора, Кипър, Ливан, Израел, Сирия, Азербайджан. С група приятели които ми помагат в организацията ще изпълним визуално впечатляващ пърформанс който може да представлява силен интерес за вас като фотографи(ако някои от вас са). Още повече, че ранга на това събитие ще бъде от международно ниво. Каня всички от вас които имат интерес да отразят или да станат преки свидетели на събитието. Ще има много медии, както български така и на световно ниво от рангра на BBC, CNN, и т.н.
Да и Папата ще е патрон, Барак Обама, Меркел, Путин и Елизабет Втора мажоретки.

'труповете на село в двора на баба и дядо'... е тва е мега гаврата. Що не тръгнете да обикаляте по селата и да се обяснявате, че идвате да говорите от името на трупа на овцата Сашка и колко лоши са те, че с 200 лева пенсия са решили да се хранят с животни, които са отглеждали вместо на дърти години да си сменят диетата заради някакви пишман активисти и да се изпонатръшкат болни.

АгентМура
05-01-2016, 03:47
Аз ще ям пържоли от крокодил от Зимбабве и ще ви гледам по всички телевизии на няколкото ми телевизора, които са наредени 1 до друг.

Грозния
05-01-2016, 15:28
Трябва първо да убедите животните да спрат да ядат други животни :D!

LoveInfect
05-02-2016, 10:28
Аз не съм против яденето на месо, против верижното убиване на животни в завод съм! Нямам нищо против домашно отгледаните животни, които ги колят по хуманен начин!
Моля, вижте това!
https://youtu.be/x2y3vLwrF6s

golemiq_korab_minava
05-02-2016, 14:26
На село прасетата се гледат в клетки, умъртвяват се с ток, колят се полу живи и ли се стрелят.

Агнешкото се коли младичко, за вкус.

Иначе и аз съм против заводското производство с цел фаст фууд. Там ги тъпчат с ГМО фуражи и хормони.
За биологичното животновъдство съм.

LoveInfect
05-02-2016, 16:37
На село прасетата се гледат в клетки, умъртвяват се с ток, колят се полу живи и ли се стрелят.

Агнешкото се коли младичко, за вкус.

Иначе и аз съм против заводското производство с цел фаст фууд. Там ги тъпчат с ГМО фуражи и хормони.
За биологичното животновъдство съм.

Как ще се умъртвяват с ток? Ти нормален ли си! Животните трябва да се колят по възможно най - безболезненият начин, с възможно най - наостреният нож.

golemiq_korab_minava
05-02-2016, 17:07
Как ще се умъртвяват с ток? Ти нормален ли си! Животните трябва да се колят по възможно най - безболезненият начин, с възможно най - наостреният нож.

Оооо боже.

Ти въобще присъствала ли си на колене?
Аз дори смятам че заколването е доста болезнен начин за отнемане на живот. Докато не му изтече кръвта телето е живо и рита.
В практиката прасетата се убиват с ток. Хвани да колиш някоя свиня, да не стане тя да те заколи.

Викат се опитни кладничари. Които знаят как с един удар да го зашеметят. След това се коли. Някой път се стреля.

LoveInfect
05-02-2016, 18:44
Оооо боже.

Ти въобще присъствала ли си на колене?
Аз дори смятам че заколването е доста болезнен начин за отнемане на живот. Докато не му изтече кръвта телето е живо и рита.
В практиката прасетата се убиват с ток. Хвани да колиш някоя свиня, да не стане тя да те заколи.

Викат се опитни кладничари. Които знаят как с един удар да го зашеметят. След това се коли. Някой път се стреля.

Как ще е живо докато му изтича кръвта. Глупости. Ние явно си колим по друг начин.

golemiq_korab_minava
05-02-2016, 19:21
Как ще е живо докато му изтича кръвта. Глупости. Ние явно си колим по друг начин.

яретата ли?

Ок, аз не коля, ти ще кажеш.

YSMF
05-03-2016, 00:18
Как ще е живо докато му изтича кръвта. Глупости. Ние явно си колим по друг начин.
Мил детски спомен: колят кокошка, която явно много й се живееше и отказа да умре веднага, а вместо това препускаше през двора без глава докато й шуртеше кръвта. Заклаха я кралски в стил Ан Болейн.

Indistinct
05-03-2016, 09:47
Мил детски спомен: колят кокошка, която явно много й се живееше и отказа да умре веднага, а вместо това препускаше през двора без глава докато й шуртеше кръвта. Заклаха я кралски в стил Ан Болейн.

И аз имам подобен спомен. Но най-запазен е споменът от вкуса на супата след това.

solo_
05-03-2016, 16:13
Най-добре е екзекуция с брадва.

solo_
05-03-2016, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=iqvYnnD1l4c

solo_
05-03-2016, 17:33
Вижте клиповете и в другата тема.

LoveInfect
05-03-2016, 17:59
Мил детски спомен: колят кокошка, която явно много й се живееше и отказа да умре веднага, а вместо това препускаше през двора без глава докато й шуртеше кръвта. Заклаха я кралски в стил Ан Болейн.

Чудя се ако те заколят дали ще препускаш като нея :D

golemiq_korab_minava
05-03-2016, 18:33
Това с кокошките е тъп пример, защото буквално мозъкът чувства болка, не одрязания крайник.

YSMF
05-03-2016, 20:47
Чудя се ако те заколят дали ще препускаш като нея :D
Ами яж салата и се чуди простотии.

LoveInfect
05-03-2016, 22:07
Аз без това си ям :D :D и да ще се чудя на тъпия ти пример :D

YSMF
05-03-2016, 22:26
Сладурка :*

gimli
05-06-2016, 13:51
Напълно подкрепям протеста! За да съм съпричастен преди малко ядох пържоли. :D

haritov
05-10-2016, 12:55
аз викам да вкараме лъвовете в затвора за убийство на антилопи

Грозния
05-10-2016, 19:41
аз викам да вкараме лъвовете в затвора за убийство на антилопиАми да, да си понесат отговорността за престъпленията :D!

haritov
05-11-2016, 12:05
та доста неща изчетох за клането и това как се извършва и докато похапвах пиле със зеле реших да ви светна как се колят птици според стандартите на ЕС

това го пише и в учебниците и няма насилие над животни не се гласете да го споменавате


първо да кажем кокошките се закачат на една движеща се верига (въже със закачалка) с главата надолу и преминават в помещение където биват добре намокрени с вода

в следващото помещение биват зашеметени с електричество за да не усещат болка и минават в камера с едни много остри циркуляри които им прерязват кръвоносните съдове по врата

в следващата камера има контейнери в които изтича кръвта (през това време птиците са зашеметени и не усещат нищо)

когато им изтече кръвта те умират и преминават в барабан с гореща вода за да им падне перушината

от там нататък се махат главите вътрешностите се изсмукват чрез вакум и преминават за окачествяване

при клането на големи животни също се използва ел ток понеже а си пропуснал жална ти майка ако те набара 600кг животно

от там нататък принципа е същия удря се кръвоносен съд за да изтече кръвта

пак казвам тук няма насилие над животни