PDA

View Full Version : Връзка от разстояние



Mufa2705
04-29-2016, 00:13
Мислите ли, че връзка от разстояние е възможна?
Аз съм на 20 и срещнах т.нар. "момичето на моя живот", преди около 2-3 години. Не че я срещнах преди 2-3 години, а тогава се осмелих я целуна. Нещата между нас вървяха добре, но тя трябваше да замине... В период от година, година и половина не съм преставал да мисля за нея, и след това малко, по малко изстиваха чувствата ми. Един ден просто осъзнах, че съм станал безчувствен към жените. Имах други връзки, но не чувствах абсолютно нищо (предполагам се опитвах да забравя голямата ми любов). И ето че след 2-3 години се видяхме отново. Говорихме си дълго , а накрая я изпратих и се целунахме ( в този ден бях най-щастливия човек на света). Тръгнах си с усмивка до ушите и осъзнах, че тя все още има чувства към мен. На другия ден стана същото, но когато се прибрах започнах да мисля .. защо..,да си задавам разни въпроси и я попитах "защо?", а тя ми каза че не обича да говорим за тези неща лице в лице и се разбрахме да се видим и да поговорим след 5 минути. Говорихме доста, говорихме относно това, че почти не можем да се виждаме и въпреки това някак я убедих, че имаме бъдеще заедно и ето че бяхме заедно за около седмица... След това тя ми писа, че няма да се получат нещата за момента, че ще се опитаме след 4-5 месеца, защото заминава и няма да можем да се виждаме 4-5 месеца ( аз естествено и се обясних в любов). Примирих се с това и се утеших с това, че ще се опитаме да сме заедно след известно време, но след няколко дни размисли и страсти се замислих, че ще я изгубя. Исках да видя дали тя ще ми пише и разбира се не го направи. Поради тази причина и писах няколко пъти ( защото искам да види, че се интересувам от нея и няма да се откажа). Мисля , че я губя все повече..

Знам, че има чувства към мен, знам че иска да е с мен ... Но не мога да разбера, защо потиска чувствата си, защо се отдръпва от мен...Мислите ли , че след тези 4-5 месеца можем да бъдем заедно или го казва един вид да ме разкара без да ме наранява сега? И като цяло какво мислите?

baby_baby
04-29-2016, 08:18
Според мен връзка от разстояние е възможна но е доста трудно

Сол
04-30-2016, 02:47
Помисли дали наистина имаш желание за това.

divergent
04-30-2016, 08:48
Възможна е такава връзка, но изисква много постоянство и наистина силни чувства. Може би когато сте били заедно известно време преди заминаването, като истинска двойка, нещата биха били по-лесни. Доколкото разбирам при вас такова нещо не е имало, връзката ви започва от самото разстояние. В такъв случай отстрани нещата не ми изглеждат особено сериозни, просто сякаш не си дължите нищо един на друг и не сте обвързани. И все пак след като се познавате от дълго време, може би знаете дали искате да сте заедно или не. Ако усилията са двустранни, нещата са възможни. :)