PDA

View Full Version : Болки в зъба.



Deuce97
05-02-2016, 21:23
Здравейте! Извинявам се, ако това е грешното място за тази тема.

Имам проблем с един от моите зъби от доста отдавна, когато тренирах футбол, но не не предприех никакви мерки и искам просто да попитам ако някой е има този проблем. Проблема винаги се появява, когато започна да бягам и да дишам с отворена уста, тогава започва да ме боли зъба или венеца, когато ям и си дишам нормално, тогава нямам никакви проблеми винаги се появява, когато бягам, когато дишам с отворена уста. Надявам се, че някой ще ми даде добър съвет какво точно трябва да правя.

Dwyd96
05-02-2016, 21:28
Най-вероятно студеният въздух дразни някой пулпитен зъб...

Deuce97
05-03-2016, 06:01
Ясно, а как мога да го излекувам или просто трябва да се умъртви нерва?

Conflict
05-04-2016, 16:01
Ясно, а как мога да го излекувам или просто трябва да се умъртви нерва?

Този въпрос трябва на зъболекаря си да го зададеш. Той ще ти отговори компетентно щом ти погледне зъба.

Amorenvivo
05-11-2016, 07:04
Сега имаш не толкова голям проблем,но само за сега не чакай да се оправи от самосебе си а отиди на ЗЪБОЛЕКАР,колкото се може по-рано докато не е започнал да става пулпит! От изчакването на болката,много възможно е да ти се отчупи част от зъба! Така че стискай зъби и боли не боли отивай,при специалист ние не може да ти помогнем!

baby_baby
05-12-2016, 10:20
Отиваш отварят ти зъба слагат ти арсен след 1 или 2 дни отиваш да ти сменят лекарството после отиваш да ти отворят изчистят и напълнят каналите и накрая за пломба