PDA

View Full Version : Още един със любовни мисли



Karakunjol
05-03-2016, 20:52
Добър вечер читатели и съветници. Имам проблем, висящ над главата ми като черен облак и той е наречен момиче. Събуждам се с нея, с мисълта дали ми е писала, лягам си с мисли за нея, абе като цяло наречи го хлътване. Ама то едно такова хлътване, ама както и да е- детайли. На 17 години съм и момичето е с две по-малко. Странна работа. Достатъчно е зряла за възрастта си, и като цяло ме грабна с това колко си приличаме. Познавам я от около две години, но имахме периоди в които не си говорихме по 2-3 месеца. В последната половин година сме много активни един към друг, пишем си всеки ден изключително често, излизаме. Не е от момичетата, които праща целувчици и сърчица, за това на няколко пъти се изненадах като ми беше предоставена такава емотиконка. Но това не ме води до никъде, познавайки каква може да бъде. Последният път който излизахме, миналата седмица, тя се държа супер близка, имаше ги тези, не знам как да ги нарека, побутвания с таза, които ме съсипват, а прегръщайки я изпадах в транс и не я пусках поне 15 секунди. Спомних си, че иска да взема гривни, които да са еднакви за да ги носим двамата. Лошото е, че постоянно ми говори за хлътванията си по разни момчета, не знам дали за да ме дразни или наистина,и ме навира да не казвам къде като почне да ми обяснява за него, но тъй като ме е страх да се издам че ревнувам сам питам кой е и какъв е. Не искам да и казвам защото май съм във френдзоуна, а лошото е че веднъж се опитах да изляза преди 7,8 месеца и след това не си говорехме. Не знам какво да правя, имам смесени чувства, а я харесвам изключително много... Чувствам се шит. Помощ?
Много важно! Забравих да го добавя та щв го вмъкна тук. Миналата седмица като излизахме стана дума че ни се гледа някой страшен филм, след което тя предложи да гледаме нещо в нас. Никога до сега не е идвала вкъщи, за това не знам как да го приемам. Хелп...

Сол
05-03-2016, 21:44
Като видях "френдзоун", просто спрях да чета.

Karakunjol
05-04-2016, 07:23
Слушам.

TROLLDADLOLCAKE
05-04-2016, 23:10
Направете това с филма,но вместо ужас и предложи да гледате някой от романтичните..Всъщност като се замисля и ужаса ти върши перфектна работа,тъй като повечето от жените са страхливи и често използват такъв тип филми за се сгушат във момчето,което харесват..Подбутни малко нещата,опитай да направиш някаква малка крачка и виж как ще реагира.Дано всичко да е в твоя полза и да не си във френдзоуна.Успех!

Сол
05-05-2016, 11:20
Направете това с филма,но вместо ужас и предложи да гледате някой от романтичните..Всъщност като се замисля и ужаса ти върши перфектна работа,тъй като повечето от жените са страхливи и често използват такъв тип филми за се сгушат във момчето,което харесват..Подбутни малко нещата,опитай да направиш някаква малка крачка и виж как ще реагира.Дано всичко да е в твоя полза и да не си във френдзоуна.Успех!

Това звучи доста клиширано, а и не може да бъде сигурен, че момичето ще реагира точно по този начин. Рисковано е според мен, по-скоро да отидат на концерт или на театър.

zombolovesu
05-05-2016, 16:33
по време на филма всичко ще се нареди ;)

TROLLDADLOLCAKE
05-05-2016, 21:03
Това звучи доста клиширано, а и не може да бъде сигурен, че момичето ще реагира точно по този начин. Рисковано е според мен, по-скоро да отидат на концерт или на театър.

Пращаш дявола на литургия..ако ме разбираш.

Karakunjol
05-06-2016, 18:58
Ами момичето доста обича страшни филми. И обикновено се прави че не я е страх и така нататъка, обаче наскоро разбрах, че всъщност лесно се плаши. Макар че, ако няма никакви чувства към мен, няма да се опита да се сгуши в мен или каквото и да било. Всъщност сте прави, това ще е сравнително добър начин да разбера дали нещо ще се случи. Благодаря много!