PDA

View Full Version : Facebook



TheJonyTeam
05-05-2016, 21:46
Здравейте :P .. значи днес не знам къде пипнах ама Facebook ми стана целия на турски и не мога да го оправя на Български..от всякъде пробвах и не става..някой ако има идея как да го оправя да пише...от настройките въобще нямам за смяна на езика..пробвах и на лаптопа пак е на турски,но на сестра ми е на Български..само на мен на шибания турски

Conflict
05-05-2016, 21:58
Току що си смених и аз езика на турски, за да мога да ти обясня какво да натискаш. НЕ ГО ЗНАМ ЕЗИКА, ама поне знам кои бутони трябва да се натискат.

Натискаш на Yarlar (Настройки). След това на Dil (Език) и там на първата опция избираш езика си. Някъде надолу ще намериш да пише "Български". Това го направи от компютър. От телефон предполагам пак е същото, не съм проверявал.

П.П. Ти пък намери точно на гаджалски да си смениш езика. :D

JDeel
05-06-2016, 07:37
https://www.facebook.com/settings?tab=language&section=primary&view

TheJonyTeam
05-07-2016, 00:50
[QUOTE=Conflict;11437628]Току що си смених и аз езика на турски, за да мога да ти обясня какво да натискаш. НЕ ГО ЗНАМ ЕЗИКА, ама поне знам кои бутони трябва да се натискат.

Натискаш на Yarlar (Настройки). След това на Dil (Език) и там на първата опция избираш езика си. Някъде надолу ще намериш да пише "Български". Това го направи от компютър. От телефон предполагам пак е същото, не съм проверявал.

П.П. Ти пък намери точно на гаджалски да си смениш езика. :D


хахахахахаха Благодаряяя :P