PDA

View Full Version : Вързване и бой преди секс (АНКЕТА)



MalePan7her
05-06-2016, 04:27
Интересно ми е какво мислят останалите по тази тема. Аз ще си призная имам садо мазо наклонности, то всъщност хах не е садо мазо ами е садистични наклонности ! Един вид обичам да бия аз момичетата преди секс. Интересното е че всички се възбуждат зверски много, обаче не като ги галя а като ги бия ! А преди това ми повтарят как това не било мъжко !

Вързвам ги със средства които няма да напиша поради съображения за моя сигурност ! Вързвам ги и ги пердаша здраво по дупетата, понякога е било толкова силно че е имало кръв ! Имало е момичета които са ставали много нагли по време на вързването и са провокирали в мен животинска невиждана агресия ! След това ги развързвам, галя ги малко и ги изчуквам ! Интересно ми е дали ще намеря сродни души за да можем да коментираме практики и да разменяме опит, за наказания и т.н. Можем да научим много помежду си ! Не очаквам да има много като мен , затова съм се приготвил психически за простотията която ще бъде изсипана ! Гласувайте ! Гласуването е публично за да мога да видя кой с какъв глас е гласувал и да преценя колко е тъп !

ЖЕНИ НЯМАТ ПРАВО ДА ГЛАСУВАТ , ОСВЕН АКО НЕ СА С ОБРАТНА НАКЛОННОСТ ТОЕСТ ЛЕСБИЙКИ СА И СЕ БИЯТ ПОМЕЖДУ СИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MalePan7her
05-06-2016, 04:32
ТЕМАТА НЕ Е ЗА МАХЛЕНСКИ БОЙ ЗА ГЛАВАТА, ПО ДРУГИ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО !!! ПОЯСНЯВАМ, ТЕМАТА Е САМО ЗА БОЙ ПО ДУПЕТО, В СТИЛ БАЩИНСКО ЗАГОЛВАНЕ СЛАГАНЕ НА КОЛЯНОТО И ПЕРДАХ ДО СЪЛЗИ !

toni1000
05-06-2016, 09:44
ТЕМАТА НЕ Е ЗА МАХЛЕНСКИ БОЙ ЗА ГЛАВАТА, ПО ДРУГИ ЧАСТИ НА ТЯЛОТО !!! ПОЯСНЯВАМ, ТЕМАТА Е САМО ЗА БОЙ ПО ДУПЕТО, В СТИЛ БАЩИНСКО ЗАГОЛВАНЕ СЛАГАНЕ НА КОЛЯНОТО И ПЕРДАХ ДО СЪЛЗИ !

Ако това е бащински прийом моментално ще си осиновя 2-3 дъщери, бахти!

Dwyd96
05-06-2016, 09:48
Ако това е бащински прийом моментално ще си осиновя 2-3 дъщери, бахти!

Просто така са правели с автора като дете. И си мисли че навсякъде е така :D

MalePan7her
05-06-2016, 15:11
Просто така са правели с автора като дете. И си мисли че навсякъде е така :D

Това са глупости, нямаш факти да потвърдиш простотията си, затова ти предлагам да млъкнеш преди да ти скокна, ким ченг мун.

MalePan7her
05-06-2016, 15:58
Написах го нарочно, но ти не си от най умните, че да разбереш. Имаш голяма наглост да пишеш в темата ми явно. Страшно нагла пранга си!!! Това трябва да ти призная! Трябваше в Италия да ти фърля един пердах по гъза и после да те оставя да се прибираш пешком! Тогава ме хвана първо съвестта за да не ти се случи нещо и да не бъдеш изнасилена от някой пиян негър каквито имаше доста, второ и разума защото си интригантска курва, която щеше да ги надроби едни, че аз съм виновен за края на света! Поправих си грешките и пролуките заради теб, и това втори път няма да се случи! Айде изчезвай сега, трътло. Вземи прави клекове да си стегнеш гъза за да впечатлиш германчето (педалчето).

MalePan7her
05-06-2016, 16:29
Мерси за пояснението, ти стой настрана от мене, аз стоя настрана от тебе

inewton
05-07-2016, 08:30
Ето малко простотия.

Както каза Dwyd96 (който се прави на психоаналитик без да има и понятие от психоанализа) садистичните наклонности са девиация, кореняща се в детството. Явно много бой си изял като малък и сега избиваш комплекси, агресия и прочее. Не това обаче е начинът да изпиташ своя катарзис.

RagioL
05-07-2016, 13:36
попе и от психоанализа ли отбираш?

inewton
05-07-2016, 14:20
попе и от психоанализа ли отбираш?

Попа е ренесансов дух. От всичко разбира.

Dwyd96
05-07-2016, 14:26
Ето малко простотия.

Както каза Dwyd96 (който се прави на психоаналитик без да има и понятие от психоанализа) садистичните наклонности са девиация, кореняща се в детството. Явно много бой си изял като малък и сега избиваш комплекси, агресия и прочее. Не това обаче е начинът да изпиташ своя катарзис.

Казах абсолютно същото. -.-

inewton
05-07-2016, 14:28
Казах абсолютно същото. -.-

Но не на такова високо професионално ниво. Прочети твоето, после моето и сравнявай.

Dwyd96
05-07-2016, 14:44
Но не на такова високо професионално ниво. Прочети твоето, после моето и сравнявай.
N

inewton
05-07-2016, 14:54
^ Голям шарлатанин си. Това сам съм ти го казвал. Имам и доказателства.

Dwyd96
05-07-2016, 15:04
^ Голям шарлатанин си. Това сам съм ти го казвал. Имам и доказателства.

Кое от всичко?... Не мисля че си ми казвал нещо от това горе но ми прати на лс доказателствата :)

inewton
05-07-2016, 15:05
Кое от всичко?... Не мисля че си ми казвал нещо от това горе но ми прати на лс доказателствата :)

Ей, като циганин лъжеш. Самите ЛС-та са доказателствата. Няма нещо от горепосочените, което да не съм ти казвал.

Грозния
05-07-2016, 15:18
Темата е пълна простотия, като за кофата :D!

Твой ред е :PЩе анализираш ли и мен :) ?

Dwyd96
05-07-2016, 15:19
Ей, като циганин лъжеш. Самите ЛС-та са доказателствата. Няма нещо от горепосочените, което да не съм ти казвал.

Може и да има нещо отгоре което да си ми казвал, но чак пък всичко -.-

inewton
05-07-2016, 15:23
Ще анализираш ли и мен :) ?
Гей ли си, чадо?

inewton
05-07-2016, 15:23
Може и да има нещо отгоре което да си ми казвал, но чак пък всичко -.-

Преди малко за нищо не признаваше. След малко ще се съгласиш, че всичкото го има.

АгентМура
05-07-2016, 15:24
професорите се надпрофесорстват тук в темата "Вързване и бой преди секс"

Dwyd96
05-07-2016, 15:26
Преди малко за нищо не признаваше. След малко ще се съгласиш, че всичкото го има.
Няма да се съглася.. Преди малко казах че не си спомням да си ми казвал нещо подобно..

inewton
05-07-2016, 15:27
Няма да се съглася.. Преди малко казах че не си спомням да си ми казвал нещо подобно.. Но наистина анализа ми е на база разговорите с теб и наблюденията ми кво пишеш във форума..

Може и да се правиш на умряла лисица, но всичко, което написа го има на ЛС.

АгентМура
05-07-2016, 15:28
яд ли те е, че те разчетоха като карта yu- gi- oh, inewton?

Dwyd96
05-07-2016, 15:30
Може и да се правиш на умряла лисица, но всичко, което написа го има на ЛС.

Предвид глупостите които сме си писали на ЛС нсй-много да си споменавал бившите ти :D

inewton
05-07-2016, 15:32
Предвид глупостите които сме си писали на ЛС нсй-много да си споменавал бившите ти :D

Добре. Разбрахме, че това не беше никакъв анализ.

Анализирай някой друг (с когото не си си писал, иначе си оставаш шарлатанин). :D

АгентМура
05-07-2016, 15:33
анализирай мен, dwyd96!

Dwyd96
05-07-2016, 15:44
Цялата ти личност във форума е лъжа.
H

inewton
05-07-2016, 15:46
П.С Нютоне как мога да си направя заключение за някого без да сме си говорили :D

По мненията...

Dwyd96
05-07-2016, 15:51
По мненията...

Понеже мненията в темите "Болки в задника след анален" и "Гей ли съм" разкриват цялата душевност на човека. :D

inewton
05-07-2016, 15:54
Понеже мненията в темите "Болки в задника след анален" и "Гей ли съм" разкриват цялата душевност на човека. :D

Трябва да ти се признае, че позна нещо за АгентМура.
Но не е нормален. Бисексуален е.

АгентМура
05-07-2016, 15:56
Понеже мненията в темите "Болки в задника след анален" и "Гей ли съм" разкриват цялата душевност на човека. :D

Не съм участвал в подобни теми.



И колкото и да ми е неприятно да си призная, по-умен си отколкото се представяш тук. Поласкан съм! Иначе не мога да си обясня защо всички смятате, че лъжа за сексуалната си ориентация...

Dwyd96
05-07-2016, 15:56
Трябва да ти се признае, че позна нещо за АгентМура.
Но не е нормален. Бисексуален е.

Всъщност според Фроид човек се ражда бисексуален :D След това е въпрос на нагласа и възпитание..

До Мура: Постоянно го натякваш което ме кара да мисля че се опитваш да ни убедиш в това...

inewton
05-07-2016, 15:57
Всъщност според Фроид човек се ражда бисексуален :D След това е въпрос на нагласа и възпитание..

Това не го знаех. Ще го проверя, че какъвто си станал...

Dwyd96
05-07-2016, 16:00
Това не го знаех. Ще го проверя, че какъвто си станал...

Какъв съм станал.. :D

АгентМура
05-07-2016, 16:02
inewton, направи ми ти един кратък анализ, да видим дали ще има разлика, освен за това за сексуалността.

Dwyd96
05-07-2016, 16:03
inewton, направи ми ти един кратък анализ, да видим дали ще има разлика, освен за това за сексуалността.

Остави го да си ближе раните.. Пък и аз чакам неговия "компетентен и професионален" анализ :D

inewton
05-07-2016, 16:09
Остави го да си ближе раните.. Пък и аз чакам неговия "компетентен и професионален" анализ :D

Чакай си. Аз не играя нечестно.

Що се отнася до espada, и ти много неща си ми казвал за себе си. Няма смисъл всички да ги научават.

АгентМура
05-07-2016, 16:10
Чакай си. Аз не играя нечестно.

Що се отнася до espada, и ти много неща си ми казвал за себе си. Няма.смисъл всичко да ги научават.

вярно бе ХАХАХА :D респек! :)

MalePan7her
05-07-2016, 17:06
Ето малко простотия.

Както каза Dwyd96 (който се прави на психоаналитик без да има и понятие от психоанализа) садистичните наклонности са девиация, кореняща се в детството. Явно много бой си изял като малък и сега избиваш комплекси, агресия и прочее. Не това обаче е начинът да изпиташ своя катарзис.

Всъщност не съм ял никога бой, от малък съм здрав и бях bully и тормозех децата.

inewton
05-07-2016, 17:38
Всъщност не съм ял никога бой, от малък съм здрав и бях bully и тормозех децата.

Ние имахме предвид, че от баща ти си ял бой.

MalePan7her
05-07-2016, 17:39
Да това се подразбра , не съм ял бой и от роднина споко, иначе щях да съм или озлобен или комплексиран апък аз не съм

Indistinct
05-07-2016, 19:08
Да това се подразбра , не съм ял бой и от роднина споко, иначе щях да съм или озлобен или комплексиран апък аз не съм

Нали си бил bully? Къде по-комплексиран от това може да бъдеш..

Dwyd96
05-07-2016, 19:22
Нали си бил bully? Къде по-комплексиран от това може да бъдеш..

Може, може
http://prikachi.com/images.php?images/217/8793217J.jpg

MalePan7her
05-07-2016, 21:02
Нали си бил bully? Къде по-комплексиран от това може да бъдеш..

Сега не съм bully , сега се разкайвам за нещата които съм вършил, за разлика от баща ти, който никак не се разкайва че ти я играл юмрука в брадата.

solo_
05-08-2016, 12:00
Може, може
http://prikachi.com/images.php?images/217/8793217J.jpg

Ахахахаха.

KASAPA
05-09-2016, 17:59
Написах го нарочно, но ти не си от най умните, че да разбереш. Имаш голяма наглост да пишеш в темата ми явно. Страшно нагла пранга си!!! Това трябва да ти призная! Трябваше в Италия да ти фърля един пердах по гъза и после да те оставя да се прибираш пешком! Тогава ме хвана първо съвестта за да не ти се случи нещо и да не бъдеш изнасилена от някой пиян негър каквито имаше доста, второ и разума защото си интригантска курва, която щеше да ги надроби едни, че аз съм виновен за края на света! Поправих си грешките и пролуките заради теб, и това втори път няма да се случи! Айде изчезвай сега, трътло. Вземи прави клекове да си стегнеш гъза за да впечатлиш германчето (педалчето).



Сори, не видях чия е темата и не съм чела, просто го мернах.

Пантерката ще излезе примерна мръсница! Мухахаах! Млъкна точно като путка!

MalePan7her
05-09-2016, 19:05
Не си само ти забелязал, обзалагам се, другите и те видяха но си траят, само ти публично се престраши.

Нормално да млъкне като една изтряскана шибана путка! Не ми се отваря устата и тя знае ква е лайняна. Между другото аз така реагирах, не от нещо друго, а защото помислих, че тя пак се опитва да ми се потърква, а това няма да се случи дори да стане Трета световна война 8-) и да измрат всички жени в Европа. Когато почне да си мие ЗЪБИТЕ ПРЕДИ ЛЯГАНЕ, тогава ще има 0.000000000000000001% шанс. 8-)

Rabalka
05-21-2016, 09:50
Да не е излезнала 2 част на 50 нюанса сиво :lol:
бати филмара си malePan7her :lol:

dwanewane
05-22-2016, 17:35
butash udrqsh ebesh