PDA

View Full Version : илюминати



qkiq_metal
05-06-2016, 13:07
Който знае нещо по темата да пише и без бъзици моля интересно ми е да си поговоря на тази тема който е чел или знае книги по темата също да пише.

RagioL
05-06-2016, 13:16
не давам инфо за аверите

Dwyd96
05-06-2016, 13:33
Доколкото си спомням, Илюминатите бяха масонски орден фокусиран върху идейте на Просвещението.

Ако съдим по творбите на Ян ван Хелсинг, те + масоните са виновни за френската революция и първата световна...
Но същия мисли че Земята е куха и че в тайни пещери живеят атланти на хиляди години :D Така че не може да му се вярва много. :D

Conflict
05-06-2016, 13:50
Приемам молби за участие в Новия световен ред. После избирането става на случаен принцип... дали?

А сега ще кажа сериозно, че не вярвам в илюминатите. Според мен това по-скоро е майка Америка, която рано или късно ще контролира всичко... дано за добро.

Dwyd96
05-06-2016, 14:07
Като им вземеш молбите, ги прати при мен за печат и подпис :D..

Ако трябва да бъдем честни, все още има организации които, донякъде се доближават до идеите на първоначалните Илюминати..

MalePan7her
05-06-2016, 16:21
Доколкото си спомням, Илюминатите бяха масонски орден фокусиран върху идейте на Просвещението.

Ако съдим по творбите на Ян ван Хелсинг, те + масоните са виновни за френската революция и първата световна...
Но същия мисли че Земята е куха и че в тайни пещери живеят атланти на хиляди години :D Така че не може да му се вярва много. :D

Всъщност си прост като баба ми от село, а тя е много тъпа, гаранция!!!

Масоните са били организация, която е била съвсем нормална и са имали добри и благородни идеи. Организацията им е била основана от строители и архитекти, били са съвсем обикновени хора. ОБАЧЕ, като се разрастват и разпространяват и добиват популярност, и илюминатите ги инфилтрират, и сега така се казва масоните са илюминати. То ако става дума и много други организации са паднали покрай тях, но това не значи, че така са почнали.

M****
05-06-2016, 16:27
^ Ти, този за когото те мисля ли си?

Едит: ако си ти - знаеш процедурата от миналото лято.

qkiq_metal
05-06-2016, 16:30
Доколкото си спомням, Илюминатите бяха масонски орден фокусиран върху идейте на Просвещението.

Ако съдим по творбите на Ян ван Хелсинг, те + масоните са виновни за френската революция и първата световна...
Но същия мисли че Земята е куха и че в тайни пещери живеят атланти на хиляди години :D Така че не може да му се вярва много. :D

Аз доколкото знам илюминатите са филтрирали масонството а то е започнало с добри цели но с времето е станало зло.

MalePan7her
05-06-2016, 16:38
Мерси че повтори това което ти казах аз. Направо помогна на всички ни!!! Як метъл не ами як прангел си!


^ Ти, този за когото те мисля ли си?

Едит: ако си ти - знаеш процедурата от миналото лято.

Аз как да знам ти какво си мислиш, аз да не ползвам телепатия? Или изплюй камъчето или си мълчи другия път. Иди в темата ми и гласувай като знаеш много.

M****
05-06-2016, 16:41
Ако баба ти е дърта циганка, то мисля че знаеш процедурата.

MalePan7her
05-06-2016, 17:41
Баба ти има един голям и дълъг страп он завързан към кръста и, като колан е, кожен колан с обшивка закачила го е здравата не можеш да го помръднеш, прилича на онези каиши които вървят с парашутите, забравих как се казваха точно, тея в които стоиш като дръпнеш парашута.

Та баба ти има такъв каиш, тя издялала едно дървено дилдо с ножката си, закачила дървения кур на страп она и най редовно режела дядо ти в газягата. После дядо ти омекнал станал мега педал, направили майка ти, майка ти изпердашила твоя баща след тва и той станал мега педал, и сега ти си следващия по родословното дърво.

M****
05-06-2016, 17:53
Ясно, не си този, за когото те предполагах. Вместо това се оказа полуграмотен, но пълен идиот. Драскай си - не ми пречиш.

Dwyd96
05-06-2016, 18:00
Всъщност си прост като баба ми от село, а тя е много тъпа, гаранция!!!

Масоните са били организация, която е била съвсем нормална и са имали добри и благородни идеи. Организацията им е била основана от строители и архитекти, били са съвсем обикновени хора. ОБАЧЕ, като се разрастват и разпространяват и добиват популярност, и илюминатите ги инфилтрират, и сега така се казва масоните са илюминати. То ако става дума и много други организации са паднали покрай тях, но това не значи, че така са почнали.

А бе овчар мазен виж кво съм написал и тогава пиши.
Бързо ходи да прибереш козите и не се бъркай в неща, за които се изисква мозък -.-

qkiq_metal
05-06-2016, 18:06
Всъщност си прост като баба ми от село, а тя е много тъпа, гаранция!!!

Масоните са били организация, която е била съвсем нормална и са имали добри и благородни идеи. Организацията им е била основана от строители и архитекти, били са съвсем обикновени хора. ОБАЧЕ, като се разрастват и разпространяват и добиват популярност, и илюминатите ги инфилтрират, и сега така се казва масоните са илюминати. То ако става дума и много други организации са паднали покрай тях, но това не значи, че така са почнали.

Че са започнали с благородни цели е вярно и същото тъка са им викали зидари но останалото не е вярно, според мен.

pe6oskeiborda
05-06-2016, 18:15
аз съм илюминат и да знаете че много се забавляваме когато четем хората които не ни харесват кви неща пишат за нас
не мислите ли че ако беше вярно досега щяхме да сме ви цензурирали или избили
света за никъде не е без нас :)
само да ви оставим за малко без стабилен централизиран контрол и ще се награбите и ще се изтрепете от алчност
сега трябва да оставя един трифорс за да изглежда сякаш се ебавам хах ама не ми се търси
но доникъде нямаше да стигнем без да знаем че повечето хора игнорират истината даже да е пред очите им :)

MalePan7her
05-06-2016, 18:28
Ясно, не си този, за когото те предполагах. Вместо това се оказа полуграмотен, но пълен идиот. Драскай си - не ми пречиш.

Ще си драскам да, не ме ебе дали ти преча, ако ти преча ще драскам още повече, Люспар !!!


А бе овчар мазен виж кво съм написал и тогава пиши.
Бързо ходи да прибереш козите и не се бъркай в неща, за които се изисква мозък -.-

Козите ги прибрах преди около два часа, едната не спря да мяука, показах и твоя снимка и на момента се надърви! Не знам как имаш такъв успех с животните, обаче мисля да ти плащам заплата, примерно да ми гледаш козите. Бонуса какъв ти е вече ти казах.

Dwyd96
05-06-2016, 18:37
Брей.. Познанията ти по Биология са фрапиращи.. В Африка нямате ли училища ?

YoungBloodZ
05-06-2016, 18:38
Брей.. Познанията ти по Биология са фрапиращи.. В Африка нямате ли училища ?

обиждаш африканците с това изказване... :D

Dwyd96
05-06-2016, 18:39
обиждаш африканците с това изказване... :D

Прав си, африканец не би объркал майка си с коза :D

solo_
05-06-2016, 18:48
Ясно, не си този, за когото те предполагах. Вместо това се оказа полуграмотен, но пълен идиот. Драскай си - не ми пречиш.

За мен ли го помисли?

MalePan7her
05-06-2016, 18:50
За мен ли го помисли?

Пич това е обидно дори да го питаш. Объркал ме е с баща си който е бил е каиша. Нали аз пуснах тема за бой с каиша и на него веднага му изплуваха "твърди" спомени :D