PDA

View Full Version : Най - добрите фризьори !



gummybearss
05-08-2016, 10:26
Здравейте, живея във В. Търново от 7 месеца ,но все още не съм се осмелила да отида на фризьор там. Последния път като ходих ме оставиха с коса до раменете. Ако има момичета от Търново, и са доволни от своите фризьори, нека споделят. :)

Amorenvivo
05-10-2016, 20:30
Уау от 7 месеца и пишеш във форум :D :D Със сигурност имаш познати или приятелки попитай тях!

gummybearss
05-15-2016, 17:10
Хах, може да ти е смешно , ако си на работа цял ден, след това учиш за изпити... няма да имаш мн. време за нищо :)

dream1707
05-15-2016, 23:43
Аз ходя в салон Ani Secret .. 25 лв ми е подстригване + измиване и масаж на скалпа. Намират се на улица Козлодуй. Ходих преди и в Студио 77, което е до стадиона, там подстрижка + измиване ми е 16 лв, там ходя при Иван, салона е негов и е голям професионалист, само че основно се занимава с мъже и е бая зает и трябва да си запишеш час по-рано.

П.С Принципно Стельо го водят за един от най-добрите, салона му също е на Козлодуй.. при него ходят разни чалга певици най-редовно, ама лично аз мисля, че е леко прехвален и си е на ниво с тези 2та, които споменах по-горе. Не знам колко взима обаче.