PDA

View Full Version : Machoka



MalePan7her
05-08-2016, 10:35
Кво стана с тоя пич, помня го отпреди много години, писах си последно с него преди около 3 год.

Мноо свястен пич беше, и като разсъждение нямаше нищо общо с 99.0% от капутите оттук!

Спомням си , че имаше момент в който псувах много, много повече от сега, бях голямо лайно ! И той ми пусна на много пъти аванта, и спря всички останали да не ме баннат. Направи ми като протекция публична, псувах на воля една седмица, докато в един момент се почувствах сам зле ! Заради това което направи той. Питах го защо, а той дойде, обясни ми на лично културно, писахме си много дълго време и аз го разбрах ! Такъв подход не съм виждал другаде ! Обикновено повечето модератори имат нужда да доказват властта си защото са смазани от кур ! Евала наистина няма тук много за които да кажа брао!!! Бях му обещал бира обаче така и не се случи, не се засякохме , но уговорката важи !

Влиза ли той изобщо тук или ?

Ако някой го види да ми купи от най хубавата немска бира, аз ще му преведа пари по Еконт, сериозен съм !

KuTaPa
05-09-2016, 00:03
Повечето вече нямат представа за кого става въпрос. :]
Имаше много готини хора във форума, но никой не влиза вече.

tori
05-09-2016, 04:37
Аз като тръгнах да влизам, той още се виждаше тук-таме по темите, особено в кофата. Обаче от 2-3 години не е идвал насам. То за тва е и такава анархия - щот никой не ебава да прави нещо. Калпазанка и лейди минават понякога да плашат кучетата и си заминават след броени минути.

solo_
05-09-2016, 05:03
Той се е качил ето там горе.

MalePan7her
05-09-2016, 06:05
Той се е качил ето там горе.

Аре стига с простотии в момента! Луд ли си????????????????


Аз като тръгнах да влизам, той още се виждаше тук-таме по темите, особено в кофата. Обаче от 2-3 години не е идвал насам. То за тва е и такава анархия - щот никой не ебава да прави нещо. Калпазанка и лейди минават понякога да плашат кучетата и си заминават след броени минути.

Същата съдба последва и тунинг.бг. Когато го продадоха и нещата се скапаха!

На мен ми се въртят едни идеи в главата, имам сега свърша някои по важни неща, но мисля да пусна едно много по добро и ъпгрейднато копие на тийнпроблема на моят сървър. Ако искаш ще те направя мод! Кажи дали имаш мерак и дали ще направиш така че да мигрират останалите, поне тези с които се познаваш!

tori
05-09-2016, 06:15
Не се занимавам с подобни неща, пиша тук, за да разтоварвам.

MalePan7her
05-09-2016, 06:22
Ако се намери някой който да е мод и да развива нещата, ще се хвана да го правя, докато не се развие няма как да плащам на никой. Ако има желаещи ще обсъдим идеята, макар да ме съмнява, че на някой ще му се занимава с това. Има потенциал ако се преселят всички, ако се правят клубни сбирки и прочее, но не знам! Ще видим

M493
05-12-2016, 05:36
Всички плачат с горчиви сълзи, защото умрял, умрял, ама ако вземе та се върне, който не е плакал - гърми!