PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче, моля за съвет как да постъпя?



samuil beladjiev
05-11-2016, 17:30
Значи преди всичко искам да благодаря на всички, че отделят време поне да прочетат този пост, колкото и безмислен ще да е..
Ще го давам на кратко за да не ви натоварвам.
Момче съм на 15 години, харесвам момиче, което е на 13, но характера й е като на 15.. т.е. не се държи като някое лапе, не че аз съм много големичък де. :Д
И от тук почва по-голямото размишляване.. btw обичам да разказвам подробно да са наясно другите за какво става въпрос, не с 2 думи..
Значи на училищния двор отстрани има волейболно игрище, открито.
Тогава тя играеше с 3 момчета и отделно нейните приятели едни срещу други, добре че 2 от тях ми бяха приятелчета, че да се включа, и играхме, но нищо интересно.. колкото да съм там.
След 30 минути си тръгнаха двете момчета и остана само едното, а то е много добър приятел с нея, във френдзоната общо взето. Аз си падам много по картите и мога доста фокуси и така нататък, и реших да им кажа да дойдат да пробвам нещо, показах им 2-3 фокуса и наистина доста ги впечатлих, особено тя направо беше изумена. :Д
После искаха още, и тя беше дошла до мен, отстрани де, на доста близко разстояние, и така продължавах с още някой фокус, и като им кажа да си изтеглят карта тя направо вреше ръка в тестето. :Д
После 2 от приятелките й отидоха да играят волейбол, тя каза че не и се играе и продължих да мисля нещо друго да направя, но ги попитах дали те могат нещо и ми разказа за един фокус, и така малко празни приказки, след което пак каза, че не й се играе волейбол, и отново празни приказки :Д и цитирам себе си и нея: (аз) ''Искате ли да направим един волейбол'', (тя) ''Айде айде'', влязох от страната където нямаше никой, а от другата бяха момичетата, тя дойде от моята, също нейния приятел. Играхме 10 минути, 1-2 от момичетата тръгнаха (не помня) и стана нечестно, казах че ще отида от другия отбор да се изравним, и тя каза: ''И аз също мисля да отида'', но не отиде. Играхме играхме, и после отидоха на рожден ден на някакъв приятел.. Това е всичко, направо цял роман знам.. но пиша всичко това, защото знам че има някой, който може да ми помогне! ---Та знаете ли как да постъпя следващия път, аз ги виждам почти всеки ден там да играят, как да започна да се движа в тяхната компания, да я опозная? моля за някакви съвети, каквито и да са.
Наистина оценявам всеки отговор, дори и отрицателен, тъй като сте си направили труда да прочетете това, колкото и нелепо да звучи!! :Д Благодаря ви още един път!!

TROLLDADLOLCAKE
05-11-2016, 18:50
Вече имате общо хоби,което е повече от основателно да я потърсиш..Просто и пиши нещо от сорта на "Хей,утре свободна ли си да разцъкаме някой друг волейбол" и стискай палци да е окей..Ако се съгласи,покажи и с намеци, че имаш някакви симпатии към нея и ако тя самата има то няма как да не разбереш..нещата ще тръгнат от само себе си..Успех!

samuil beladjiev
05-11-2016, 19:10
Искрено благодаря! Наистина много полезен отговор, определено ще ми е от полза! Ако може още някой да даде още такива отговори. Благодаря предварително! :)

baby_baby
05-12-2016, 12:41
Не ти пречи да я потърсиш да я поканиш да излезете

Amorenvivo
05-13-2016, 09:02
Коментара над мен е безсмислен авторе,така че не го слушай! Не прави опити,да и се нахвърляш веднага,защото ще ти изиграе лоша шега! Тя се е привлякла от фокусите,които си правил,а не от самия теб! Като искаш да я опознаеш,движи с някои нейни приятели момчета,както и да си организирате срещи в компанията,а не само да играете! Така ще я опознаеш повече,като излизате извън училището,и ще разбереш имаш ли шанс с нея!

samuil beladjiev
05-13-2016, 18:57
Още един сполучлив отговор! Благодаря ви на всички!
baby_baby благодаря и за твоя отговор, и че отдели малко време да пишеш! Определено ще я поканя, но искам първо да я опозная. :)

KaRiNa.Ni
06-11-2016, 16:57
.....