PDA

View Full Version : Обилно потене



yl213
05-11-2016, 21:36
Здравейте искам да споделя моя проблем с потенето, потя се много под мишниците.Използвал съм рексона,нивеа дезодоранти, но няма никакъв ефект.Чух за Юсерин и Одорекс не съм ги пробвал,но някой ако е пробвал да ми даде съвет. Искам да добавя,че и даже когато нищо не правя пак се потя.Благодаря предварително

Conflict
05-11-2016, 22:56
Абсолютно същия проблем имах и аз, ама само лятото, когато е топло. Седя си и то шурти ли шурти. :D Започнах да използвам Одорекс миналото лято и много помогна. Ама в началото не пръсках много обилно и пак се потях. Веднъж обаче така обилно се напръсках, че подейства. И съм доволен като цяло.

yl213
05-12-2016, 07:52
Благодаря за мнението,но съм чувал че има някаква странна миризма,която не е приятна така ли е ?

Conflict
05-13-2016, 00:23
Ами от миналото лято не съм го ползвал, ама не помня да е имало неприятна миризма. А дори и да има, тя ще е за малко, докато ефектът трае няколко дни. Даже го водят, че спира потенето за цели 10 дни, ама при мен са по-малко.

yl213
05-13-2016, 20:08
След като го спря пак,като преди ли се потиш или вече не се потиш ?

Conflict
05-14-2016, 15:02
Ами все още не съм се потял, защото температурите не са още високи. Ама лятото със сигурност пак ще ми се наложи да го ползвам отново, защото съм сигурен, че пак ще шуртя. :D И няма как човек да спре да се поти. Одорекс спира потенето само за известно време, не завинаги.

yl213
05-14-2016, 22:26
И аз сега не се потя,но само вкъщи когато изляза някаде вънка или когато ходя на училище тогава почва мисля,че е нещо от притеснение ли незнам как да го опиша

Грозния
05-15-2016, 10:34
Здравейте искам да споделя моя проблем с потенето, потя се много под мишниците.Използвал съм рексона,нивеа дезодоранти, но няма никакъв ефект.Чух за Юсерин и Одорекс не съм ги пробвал,но някой ако е пробвал да ми даде съвет. Искам да добавя,че и даже когато нищо не правя пак се потя.Благодаря предварителноОбръсни си подмишниците, мий ги всеки ден и се пръскай с обикновен дезодорант.

Дезодорантите против изпотяване може да ти запушат порите и става лошо.

yl213
05-16-2016, 07:26
Благодаря за мнението,но тези неща ги правя и няма ефект пръскам се с нивеа обикновен дезодорант