PDA

View Full Version : Консумация на месо? Премахване на кланниците?



mariyadesis
05-12-2016, 17:14
Бихте ли отделили 1 минутка да попълните тази анкета на тема масово животновъдство. Анкетата е анонимна, разбира се. https://docs.google.com/forms/d/1h_Z3webqUC0n_9RTChVKxfedmz5UAfxUO9N3N0ezFnU/viewform?pref=2&pli=1&edit_requested=true
Ще съм ви много благодарна и ако споделите личното си мнение относно проблематиката - Как смятате, трябва ли да се направи нещо относно интензивното животновъдство (отглеждането на животни в кланници), поради тежките вреди, които нанася на околната среда, поради насилието над животните, поради самото месо, набъхтено с антибиотици, вредящо и на здравето ни? Вегетарианство, веганизъм, развитие на частното животновъдство? Или не? Възможно ли е огромната нужда от месо на хората в бъдеще да бъде покрита единствено от екологично животновъдство, a.k.a. отглеждане в естествени условия и според нуждите на животните? Споделете.

Преди някой да ме нападне само да добавя, че нямам против яденето на самото месо - не мисля, че е грешно. Против масовото животновъдство съм обаче на 100%.