PDA

View Full Version : Защо се притеснавам



Tedi_V
05-12-2016, 23:14
Здравейте,реших да питам вас за съвет. Скоро опитахме да го правим заедно две двойки. Първият път беше случайно, така се случи че нямаше друга стая. Беше на тъмно и се знаеше какво правим но не се виждаше:)
Следващият път отново се уговорихме пак да бъде така защото беше доста интересно и чуството беше доста яко.
Вчера пак отидохме но другите решиха този път да е на пусната лампа. Аз не бях много съгласна някак се притеснявах. Тогава момчетата излязоха в коридора и първо те влязоха вече по без нищо . Не бях виждала до тогава така на живо два голи :) след коетонтрябваше и ние. Аз обаче не се престраших и не свалих прашките си. Другото момиче не се притесняваше като мен въпреки че аз изглеждам по добре . После влязохме тя беше по чорапи само аз махнах само нагоре. След което всичко се провали и заради мен пак изгасихме. Стана ми тъпо нищо че не го показаха усетих че са разочаровани от менн://
Бях си подготвена отвсякъде но не събрах смелост да се покажа така като тях. Кажете защо се получи така и как да прескоча това притеснение...хем искам защото адреналина ми беше на макс и само като влязоха двамата направо много яко.
Незнам дали го описах някак.

DarkTemplar
05-13-2016, 05:32
Случило се е, защото явно си по-срамежлива и като повечето жени по-лесно се отпускаш на тъмно. Щом не си събрала смелост да се съблечеш в конкретната ситуация, явно не си била достатъчно подготвена. Може би нямаш и достатъчно житейски/сексуален опит.

Следващият път пий едно малко предварително и сигурно ще ти паднат задръжките.

Pug_306
05-13-2016, 08:30
Следващия път пробвайте и смяна на партнъорите и ще спре да ти пука..

DarkManX
05-17-2016, 12:17
Следващия път пробвайте и смяна на партнъорите и ще спре да ти пука..
Тука ми хареса мнението ти, макар че това ми се струва fake.
2 момичета 2 момчета едновременно на едно място...
Българските момичета са срамежливи и притеснителни пред партнъора си, обаче зад гърба му...

Pug_306
05-17-2016, 12:36
Естествено, че е фейк :D

baby_baby
05-18-2016, 09:56
Ужас как може да харесвате по двойки в една стая

L.Morningstar
05-18-2016, 10:03
Ужас как може да харесвате по двойки в една стая


Не е лошо вдига адреналина :Р

baby_baby
05-18-2016, 10:36
Не е лошо вдига адреналина :Р

Отвратително е за мен