PDA

View Full Version : Спортното у-ще в Пловдив



sisitybee
05-13-2016, 14:09
Тази година ще завършвам 7 клас и тренирам волейбол от 4 години.Волейбола дето се вика вече тече във вените ми и не мога без него.Искам да отида да уча в Спортното в Пловдив,но всички викат че имало наркомани,не било хубаво там и като цяло било най-пропадналото училище в Пловдив.За това ако има някой който учи в Спортното или знае нещо за него ще му бъда благодарна да си даде мнението. :)

Amorenvivo
05-13-2016, 17:17
Спортното не е най-пропадналото училище,но не ти го препоръчвам! По-добре си ходи на клубове по волейбол,играй си за да се развиваш в този спорт и когато завършиш гимназия отиди да кандидатстваш в НСА там вече положението е на високо ниво и можеш,да станеш що годе добра волейболистка и да те забележат!

solo_
05-13-2016, 18:08
Тази година ще завършвам 7 клас и тренирам волейбол от 4 години.Волейбола дето се вика вече тече във вените ми и не мога без него.Искам да отида да уча в Спортното в Пловдив,но всички викат че имало наркомани,не било хубаво там и като цяло било най-пропадналото училище в Пловдив.За това ако има някой който учи в Спортното или знае нещо за него ще му бъда благодарна да си даде мнението. :)

Спортното ли? Там са най-пропадналите деца, без абсолютно никаква дисциплина! В училища като автото и спортното - влизат деца, които не могат да влязат в никое нормално училище! И има и наркоманчета... Глупави, грозни, с гърбати носове, къси крака и мазна кожа... Има и още щуротии!

Аз лично не ти го препоръчвам!

П.П. Не си мисли че след като влезеш спортното, от теб ще стане професионална звезда - треньорите пият цигари и пушат кафета, и нищо не ги интересува!