PDA

View Full Version : тренировки



Неймар
05-15-2016, 08:07
Добър ден от вчера тренирам и въпроса ми е за колко време ще си стегна цялото тяло ето какво тренирам

190 коремни преси
400 вдигане на гири
60 кляканя
100 тренировки за рамо (гири вдигане настрани)
100 лицеви опори
200 тренировки за крака днеска ще ги направя 500

DarkSide0
05-17-2016, 13:15
Здравей! :) Леле, момче, ти машина ли си? :O Това си е доста. Зависи на колко години си, колко тежиш и колко си висок. Явно доста бързаш за лятото или за мацките, хм? :D Така де, 2 месеца може би? Като момиче не мога да ти дам много добър съвет, но ето го и мнението ми. ;) Успех и занапред в тренировките и ти пожелавам да постигнеш мечтаното тяло! :)

Rakshy
05-17-2016, 18:47
и къде ти беше мнението?

Shines
05-17-2016, 18:58
Ние не сме Ванга за да ти кажам колко време ще ти отнеме. Също така нито си казал, години, тренирал ли си нещо преди. Нещата са доста комплексни. Като цяло в началото е бума на прореса. Иска се постоянство. Наблегни главно на яденето.

Seattle
05-18-2016, 01:39
Наблегни главно на яденето.

Недей така че да няма след месец-два "Що надебелях" :D

tochko
05-23-2016, 11:33
Доста хаотично си описал нещата. При тези повторения, явно тежестта ти е неоправдано малка. Погледни за кръгови тренировки в нета и тренирай крака, гръб, гърди, ръце, рамо и преса. Така ще развиеш хармонично тяло. Хубаво е някой наистина опитен да те следи защото съм убеден, че сто процента от движенията ти в момента са с грешна техника. Изясни си дали искаш да чистиш или да качваш според типа тяло и действай. пиши какво си направил после.