PDA

View Full Version : Иво Андрич - ПОМОЩ



fargo
05-15-2016, 15:59
Здравейте хора ^^ . Имам презентация на тема Иво Андрич по философия. Правим я с една съученичка. Тя взе частта с биографията, а аз мога да пиша за абсолютно всичко свързано с него. Писах за това, че е награден с Нобелова награда, но е много малко, 1 страниица голям формат е. Моля ви, дайте ми някакви други идеи или дори и да е свързано с Нобеловата награда, няма значение. Или ме насочете към някаква тема. Благодаря много. :)

Грозния
05-15-2016, 16:05
Напиши повече за романа, с който е спечелил наградата!

fargo
05-15-2016, 16:10
Помислих за това, но нямам време да чета романа.... :(

Dwyd96
05-15-2016, 16:29
1 страница голям формат??? Колко дълга мислиш да е тая презентация... На хората ще им писне...

Спомени някои от по значимите му творби, кажи малко за нобеловата награда.. И това е

fargo
05-15-2016, 16:35
Хахахахаххаа, иска ми се. Но госпожата изисква адски много. Със съученичката ми трябва да заемем 40 минути :) :@ За това не знам какво да пиша................ :(

Dwyd96
05-15-2016, 16:44
40 минутна презентация :О

Тогава направи анализ на произведението което сте взели.. :D

П.П кажи на госпожата ви да прави разлика между филм и презентация :D

fargo
05-15-2016, 17:04
Амииии тя е малко лудичка, да :D :D Даже не малко, а доста, ахахахааха. Това е лошото, не сме взели нищо... Тя просто дава тема, в нашият случай автор и ни казва "Давайте, вие сте, раьвихрете сте, имате цялата свобода", а лошото е, че ако си представил нещо, което тя не харесва - пиша ниска оценка... А аз дори нямам и идеи за какво да пиша :D Поне да ми пише 2-ка на нещо, което съм написала, а не за това, че нищо не съм написала.. :D Е, няма да имам двойка, но все пак...

Грозния
05-16-2016, 20:03
Помислих за това, но нямам време да чета романа.... :(Потърси из нета и поне прочети за какво се разказва в "Мостът на Дрина"!