PDA

View Full Version : Нередовен цикъл



liliq ivanova
05-16-2016, 21:26
Ще откача така. Не мога повече с този цикъл. Дойде ми преди около 6 месеца първия път за 4 дни, вторият път след 25 днш за 4 дни и беше кафяв, третия път закъсня с 17 дни за 5 дни нормален, четвърти път дойде точно навреме нормален и сега 5ти път пак закъснява. Знам, че е нормално, но ще откача така. Постоянно съм в готовност. Засилило ми се е и бялото течение, та все си мисля, че ми е дошло. Търча до тоалетната, въобразявам си разни неща. На майка ми цял живот си е бил нормален, даже все е подранявал. На мен ту подранява, ту закъснява. Мъкна със себе си всеки път разни превръзки, 100 пакета кърпички, бельо, клин, суитчър... Знаете ли, дали това моето е нормално? До кога ще продължава това? Аз ще се измъча до 18 така. Проверявам календари, притеснявам се, чета, чудо е просто...

Amorenvivo
05-21-2016, 20:36
Да ти имам и проблемите! Като не искаш това да продължава си смени пола!!! Това е да си жена,ще търпиш и ще стискаш зъби! И това твоето си е напълно нормално,но проблема ти не е в цикъла а в нервите! Все още си много малка и не знаеш,какво е всеки месец да имаш прерязващи болки и това всеки месец в продължение на години! Да не говорим,че също не знаеш какво е от самото начало докато си на възраст 18-20 да ти е все още нередовен! Радвай се че имаш месечен цикъл,че съм чувала за момичета на 19 години и все още нямат първа менструация,питай ги на тях какво им е?! Те първа организъма,ти се развива,както и месечният ти цикъл,да се адаптира,ако си мислиш че става ей така с щракване,на пръст се лъжеш!