PDA

View Full Version : На какво държите най-много в живота си.



Bomber
05-19-2016, 08:10
И с какво,с кой не бихте се разделили.

baby_baby
05-19-2016, 08:14
Като всеки нормален човек държа най-много на семейството си но няма как постоянно да съм до тях но винаги най-много ще държа на тях те са ми всичко

TROLLDADLOLCAKE
05-19-2016, 14:03
Като всеки нормален човек държа най-много на семейството си но няма как постоянно да съм до тях но винаги най-много ще държа на тях те са ми всичко

+1

Дъщеря Ти
05-19-2016, 15:02
Всичко си има цена.

Едната ми баба реши, че знае по-добре от мен какво да правя в живота си и, че може да реши тоя проблем с дърдорене. Направих намек, не спря да досажда. Казах й директно какво мисля за мнението й, май се спря от това но за жалост не за дълго. Мислеше, че ако повтори същото нещо достатъчно пъти ще го повярвам и май си беше набила в главата, че може да решава човешки проблеми с постоянство.

Явно се мислеше за безценна и незаменима защото като бях малка понякога ме гледаше и правихме снежни човеци да гледат отрупаното със сняг село и ме водеше до града и ми разказваше какво са правили в училище по време на комунизма.

Времето ми и нервите ми обаче също си имат цена. Като видях, че не мога да я отуча да е досадна стана ясно, че е най-добре да не й давам възможността да ми губи времето. Щастлива съм с резултата :)

kuik
05-19-2016, 15:21
Себе си.

solo_
05-19-2016, 15:48
Себе си.

+

divergent
05-19-2016, 16:16
Определено държа най-много на себе си, има моменти, в които не можеш да разчиташ дори на най-близките си, а само на себе си. Естествено и на семейството си държа. На някои приятели също. Понякога не мога да ги понасям говедата мръсни, но и не мога да си представя да се разделя с тях след толкова много години. Уж според мъдрите постове, приятелствата, продължили повече от 7 години, имат тенденция да продължат цял живот. Едно след 11 се развали, за тези ще видим.
Не се сещам за нещо, с което да не мога да се разделя. Освен водата и храната де. :D Ценя духовното повече от материалното, то е по-важно (това и вчера за "Гераците" го коментирах :д). За хората, с които не бих се разделила, гореспоменатите са. :)

tori
05-23-2016, 19:39
^ Приятелства се развалят след 20-40-60 години, ти с 11, аз с 16 не сме нищо кой знае кво. :дд

ОН: Нашите и човека до мен оценявам най-много + естествено дядо ми.

KaRiNa.Ni
06-07-2016, 21:15
Семейство,семейство и пак семейство.