PDA

View Full Version : прием след 7 клас-2016



mihaela29
05-19-2016, 14:27
Питах на много места,но не получих точен отговор затова питам и тук.Някой мнение за немската в Бургас и ГЧЕ в Ловеч?И къде да кандидатствам според вас?

П.С много моля са помощ

mi4i55
05-27-2016, 14:32
Ами за ГЧЕ в Ловеч не знам, но съм от Бургас и мога да ти кажа, че Немската е една от най-елитните гимназии ..Аз мисля в нея да влизам..казвали са ми че е много хубава, защото научаваш езика, има много извънкласни дейности и организират различни събития като например за таланти и др. Униформите са хубави, ама не са задължителни..като цяло е тва..хората от Бс масово искат в Немска и бала ще е висок, миналат година е бил към 33..взима се бг и мат по 2 пъти.. Питай и за гимназията в Ловеч и си реши

Adriana_
05-28-2016, 06:57
Искам да попитам: какво мислите за тези училища в Бургас
-Природоматематическа гимназия „Академик Никола Обрешков“(биология с английски език)
-Гимназия за изучаване на романски езици Г. С. Раковски(профил испански език, втори език английски)
Ако може и да ми предложите още добри училища ще съм ви благодарна (аз съм 6 клас и ме е страх за догодина)

Ami Maneva
07-04-2016, 10:20
Такам...приеха ме в 105 СОУ Атанас Далчев град София...в чуждоезиков профил.
Много моля ако има някой от 105 или ако е приет и ще бъде в моя клас да ми пише :) ;) ^^
Ще ми бъде приятно да се запознаем