PDA

View Full Version : Кандидатствах за актьор и ме удобриха, дали не са измамници ?



TheDM.
05-19-2016, 16:41
Здравейте кандидатствах и ме удобриха, казаха че съм бил тъкно по критериите им, щели да ми пратят някакви документи, които струват 11 лв чрез доставка с спийди, в тези документи пишело всичко подробно по техни думи и като цяло дали искам да продължа официално. Та се запитах дали не са някакви измамници :? Сайтът им е bulgariasky.net чрез него подадох кандидатура. Надявам се да ми помогнете, не е с цел реклама !! :) Даже и адрес гледам има в сайта но ми изглежда твърде лесно може би - Фотографско студио:

Адрес: гр. Пловдив, ул. Мария Кюри 1. ет. 5, студио 9 Благодаря предварително :)

kuik
05-19-2016, 16:49
Изглежда много, много съмнително. Има вариант фирмата да е нова и... Заеби, видях това:

"Намирате се в най-големия сайт за кандидатстване и създаване на професионален профил за професионален участник в клипове, телевизионни предавания, филми и др."

11 лева не е кой знае каква сума. Пробвай, ако искаш.

Може да се регистрираш и в eCasting.bg.

divergent
05-19-2016, 17:08
ако бяха измамници най-вероятно щеше да ти струва 111 лева :D

TheDM.
05-19-2016, 17:18
Не знам и аз много се чудя.. дали да се занимавам въобще, може би не са измамници знам ли.. много лесно и примамливо звучи..

kuik
05-19-2016, 17:22
Айде сега... Всеки поне веднъж си е мечтал да бъде актьор. На кой не му звучи добре? :D

divergent
05-19-2016, 17:36
Не знам и аз много се чудя.. дали да се занимавам въобще, може би не са измамници знам ли.. много лесно и примамливо звучи..

11 лева са това, дай ги, виж какво е. Ако ти се стори съмнително в процеса на работа или ти искат по-големи суми, откажи се. Прочети ги тези документи внимателно - за колко време е договора, какви са условията... Само ти можеш да прецениш нещата.

Грозния
05-19-2016, 19:47
Удобриха ли те :D?

щели да ми пратят някакви документи, които струват 11 лв чрез доставкаТова е измама 100%!

Ако беше "тъкмо по критериите им", щяха да те поканят на интервю!

ДОТА
05-19-2016, 22:16
бягай от тия
ще те пратят да се снимаш в игра на тронове
и по сценарий ще ти се наложи да издоиш кон
имам предвид кон, а не кобила

TheDM.
05-20-2016, 08:45
хахахха :D благодаря ви за бързите отговори. Отказах се.

Dwyd96
05-20-2016, 13:49
бягай от тия
ще те пратят да се снимаш в игра на тронове
и по сценарий ще ти се наложи да издоиш кон
имам предвид кон, а не кобила

Това е работа на Денерис.

Pug_306
05-20-2016, 14:13
То само като видиш сайта им какъв е счупен и веднага се сещаш, че е измама. И така - да има 200 човека ей така като теб, по 99 лв ( защото никой няма да ходи да съди някой за 99 лв ) и работата е точна ;) За месец е един приемлив доход.

Незнам къде са ти казали 11 лв, ама всичките им пакети са по 99 лв !

В първият пакет Любител, който ще получите по указаният начин, пакетът ”Одобрение”, на посочения имейл адрес, вписан в него, или телефонен номер, трябва да заявите Вашето желание, като се идентифицирате чрез временния уникален шестцифрен код, който вече притежавате в първа пратка ”Одобрение” Вашите три имена, точен адрес за доставка и актуален телефонен номер за връзка като регистрационната такса по тази програма е 99.99 лв.


Регистрационната такса за програма ”Професионалист” е 99.99 лв.

ДОТА
05-20-2016, 19:47
100лв не е много, вършат едно и също, без значение дали са се записали 10 или 1000 кандидати
разнасят каталозите им със снимки и ги хвалят пред арменските продуценти
но хубавите и с лек морал девойки имат по-голям шанс

mariela6666
05-23-2016, 12:05
Човека отворил тази тема според мен е или фалшив, или недоброжелател.Обиколила съм око 7-8 фирми в България и честно казано условията и начина на работа, на skybulgaria е най-добър (политика,цени и т.н).Средната цена за една професионална фотосесия, като се има в предвид, че се прави професионален грим и прическа, почти всяко момиче или жена в Б-я знае, че за да имаме хубава прическа и грим струва м-у 200 и 300лв., а за специални случаи, като сватби, балове и др. такива цените скачат от 400-500лв. в зависимост от стилистите.Към всичко това, ако прибавим и професионалния фотограф, който по политиката на skybulgaria прави до 200 снимки с три вида преобличания в професионално оборудвано студио за целта с всички удобства скачаме на една реална цена в Б-я м-у 400-700лв.
За заключение на всичко това те предлагат ретуш (обработка на избрани снимки от фотосесията), като реалния продукт дефакто излиза м-у 700-800лв.Всеки сам може да прецени колко фирми могат да предоставят този продукт безплатно на своите одобрени кандидати.Лично аз се порових и поинтересувах, и установих, че са единствени, но това не е всичко.Никоя от другите фирми не поема предлагане в каталог повече от 12 месеца, а skybulgaria предлага цели 5г. само по себе си само тези 2 факта говорят колко сериозно мотивирано и професионално гледат на своите кадри.
Не знам защо много хора без абсолютно грам тежест, доказателства и факти се осмеляват да пишат и да се съмняват без основание, като в графата условия на сайта е изписана цялата политика, която всеки още преди кандидатстването може да приеме, откаже, хареса и сам да прецени, дали му харесва цялостната политика на тази фирма.
В заключение типично по български има коментар, който гледа в чуждата паница и веднага смята колко по 100 дават някакъв резултат и печалба без никой, както казва народа "Прави сметка без кръчмар".

Dwyd96
05-24-2016, 15:04
Човека отворил тази тема според мен е или фалшив, или недоброжелател.Обиколила съм око 7-8 фирми в България и честно казано условията и начина на работа, на skybulgaria е най-добър (политика,цени и т.н).Средната цена за една професионална фотосесия, като се има в предвид, че се прави професионален грим и прическа, почти всяко момиче или жена в Б-я знае, че за да имаме хубава прическа и грим струва м-у 200 и 300лв., а за специални случаи, като сватби, балове и др. такива цените скачат от 400-500лв. в зависимост от стилистите.Към всичко това, ако прибавим и професионалния фотограф, който по политиката на skybulgaria прави до 200 снимки с три вида преобличания в професионално оборудвано студио за целта с всички удобства скачаме на една реална цена в Б-я м-у 400-700лв.
За заключение на всичко това те предлагат ретуш (обработка на избрани снимки от фотосесията), като реалния продукт дефакто излиза м-у 700-800лв.Всеки сам може да прецени колко фирми могат да предоставят този продукт безплатно на своите одобрени кандидати.Лично аз се порових и поинтересувах, и установих, че са единствени, но това не е всичко.Никоя от другите фирми не поема предлагане в каталог повече от 12 месеца, а skybulgaria предлага цели 5г. само по себе си само тези 2 факта говорят колко сериозно мотивирано и професионално гледат на своите кадри.
Не знам защо много хора без абсолютно грам тежест, доказателства и факти се осмеляват да пишат и да се съмняват без основание, като в графата условия на сайта е изписана цялата политика, която всеки още преди кандидатстването може да приеме, откаже, хареса и сам да прецени, дали му харесва цялостната политика на тази фирма.
В заключение типично по български има коментар, който гледа в чуждата паница и веднага смята колко по 100 дават някакъв резултат и печалба без никой, както казва народа "Прави сметка без кръчмар".

#реклама :D


Регистрира се във форума, само да защитиш името на крадливата фирма ли :D

Pug_306
05-25-2016, 09:55
Човека отворил тази тема според мен е или фалшив, или недоброжелател.Обиколила съм око 7-8 фирми в България и честно казано условията и начина на работа, на skybulgaria е най-добър (политика,цени и т.н).Средната цена за една професионална фотосесия, като се има в предвид, че се прави професионален грим и прическа, почти всяко момиче или жена в Б-я знае, че за да имаме хубава прическа и грим струва м-у 200 и 300лв., а за специални случаи, като сватби, балове и др. такива цените скачат от 400-500лв. в зависимост от стилистите.Към всичко това, ако прибавим и професионалния фотограф, който по политиката на skybulgaria прави до 200 снимки с три вида преобличания в професионално оборудвано студио за целта с всички удобства скачаме на една реална цена в Б-я м-у 400-700лв.
За заключение на всичко това те предлагат ретуш (обработка на избрани снимки от фотосесията), като реалния продукт дефакто излиза м-у 700-800лв.Всеки сам може да прецени колко фирми могат да предоставят този продукт безплатно на своите одобрени кандидати.Лично аз се порових и поинтересувах, и установих, че са единствени, но това не е всичко.Никоя от другите фирми не поема предлагане в каталог повече от 12 месеца, а skybulgaria предлага цели 5г. само по себе си само тези 2 факта говорят колко сериозно мотивирано и професионално гледат на своите кадри.
Не знам защо много хора без абсолютно грам тежест, доказателства и факти се осмеляват да пишат и да се съмняват без основание, като в графата условия на сайта е изписана цялата политика, която всеки още преди кандидатстването може да приеме, откаже, хареса и сам да прецени, дали му харесва цялостната политика на тази фирма.
В заключение типично по български има коментар, който гледа в чуждата паница и веднага смята колко по 100 дават някакъв резултат и печалба без никой, както казва народа "Прави сметка без кръчмар".

Първо мнение и то в тази тема с една камара хвалби - амииии разбра се, че тази фирма си е пирамидка.... който има излишни 100 лв да ги дава и да има да взема после. Дето се вика ТЕСТВАЙ КОЛКО СИ ТЪП - ПУСНИ 100 ЛВ !

baby_baby
05-26-2016, 11:03
Няма как да знаеш дали са измамници до момента в който те викнат

dwanewane
06-07-2016, 19:47
ahahahah :D :D za 11 leva

KaRiNa.Ni
06-11-2016, 00:09
То ако така се кандидатстваше,за всяка професия до сега всичките да сме бизнесмени,адвокати и мениджъри.