PDA

View Full Version : Работа през лятото



vikito_99
05-19-2016, 21:46
Здравейте,
(предварително се извинявам, ако темата не е за тук).
В края на миналата година навърших 16 и това лято искам да си намеря работа. Попринцип няма претенции за самата работа, но не искам да съм сервитьорка, например. И така.. потърсих информация в Интернет и ми се струва, че най- много би ми паснало детегледачка, защото имам доста опит с гледане на деца (имам 4 братовчеда и ги гледам още от бебета, а и обичам деца), но ми е пределно ясно, че никой непознат не би поверил детето си на 16-гошна. Ето защо реших, че преводачеството е добра посока. Аз уча в английска гимназия и говоря съвсем свободно, също чета книги на английски (не адаптирани) и гледам филми без особени проблеми при разбирането. Знам и немски, но засега предпочитам английския. Тази идея я видях в интернет като съвет към други с желание за лятна работа, но все още неориентирани. Проблемът е, че не знам към кой точно да се обърна (сайт), защото навсякъде искат опитни преводачи, а във форумите, където гледах нямаше никаква по- подробна информация освен тази. Попринцип съм добра в програмиране на VB и имам международен сертификат за работа с Office, но не миля, че успешно бих могла да си намеря някаква почасова работа и то само за през лятото с това. Та ако някой знае сайт или просто може да ме ориентира по някакъв начин бих била много благодарна.
Мерси предварително и искрено се надявам да ми помогнете, защото семейството ми е в затруднено положение и парите биха ми били от голяма полза точно в момента.