PDA

View Full Version : Български уеб сайт за тийн запознанства



teenclub
05-21-2016, 08:37
За триене.

baby_baby
05-21-2016, 08:59
Ще го погледна но нищо повече

solo_
05-21-2016, 09:17
Това е единственият по рода си такъв сайт в България, целящ не да бъде конкуренция на teenproblem.net, а да подпомогне на българските тийнове да се запознаят, да споделят интересите си и евентуално да се срещнат в реалният живот.

Сайта разполага с видео и аудио чат, възможност за активиране на Супер сили, за да се показвате в редиците на първите места, качване на множество снимки с възможно да ги правите лични, за да не са видими за всекиго, опция за срещи и намиране на нови хора.

https://bg.teenclub.date/_frameworks/main/urban/images/logo.png

Бихме се радвали да каните вашите приятели и всички заедно станем една голяма общност.
Благодаря!

Уеб: https://bg.teenclub.date

Колко сайтове за запознанства има...

teenclub
05-21-2016, 09:21
Не поставяй всички сайтове под общ знаменател. :)

baby_baby
05-21-2016, 09:26
Като го гледам тоя не е по-различен от другите

teenclub
05-21-2016, 09:54
Като го гледам тоя не е по-различен от другите

Няма какво да ти обяснявам точно на теб.

baby_baby
05-21-2016, 10:18
Няма какво да ти обяснявам точно на теб.

Ми не ми обяснявай не ме и интересува но само едно ще ти кажа трябва да приемаш и чуждите мнения иначе до никаде няма да стигнеш

teenclub
05-21-2016, 10:30
Ми не ми обяснявай не ме и интересува но само едно ще ти кажа трябва да приемаш и чуждите мнения иначе до никаде няма да стигнеш

Твърде над теб и пред теб съм, скъпа моя, 18-годишна наркоманка.
Неграмотното ти писане и липсата ти на уважение към хората те прави далеч по-нисша и проста.
Чуждите мнения ги приемам, но от хората, които представят аргумент, а не като теб - ми не ми харесва, еди си какво.
Няма какво повече да се занимавам с жалки нищожества като теб - това его си го натикай в тесния путак, изсери се и лапни големия.
GFU AND DIE

qkiq_metal
05-21-2016, 10:33
Твърде над теб и пред теб съм, скъпа моя, 18-годишна наркоманка.
Неграмотното ти писане и липсата ти на уважение към хората те прави далеч по-нисша и проста.
Чуждите мнения ги приемам, но от хората, които представят аргумент, а не като теб - ми не ми харесва, еди си какво.
Няма какво повече да се занимавам с жалки нищожества като теб - това его си го натикай в тесния путак, изсери се и лапни големия.
GFU AND DIE

Аз съм на мнението че сайтът ви не само не струва но е по зле и от другите.

teenclub
05-21-2016, 10:40
Аз съм на мнението че сайтът ви не само не струва но е по зле и от другите.

Аз съм на мнение, че вода през живота си не си виждал, ако съдим по мазната ти коса.
Такива като теб не би трябвало да наливат мозък в този долнопробен сайт, а да са на друго място.
Още пък по-малко един верен фен, никога не би се кръстил qkiq_metal.
С тези краченца като клечки само си за гей-парадче, да не забравиш и тениската на Азис.

qkiq_metal
05-21-2016, 10:46
Аз съм на мнение, че вода през живота си не си виждал, ако съдим по мазната ти коса.
Такива като теб не би трябвало да наливат мозък в този долнопробен сайт, а да са на друго място.
Още пък по-малко един верен фен, никога не би се кръстил qkiq_metal.
С тези краченца като клечки само си за гей-парадче, да не забравиш и тениската на Азис.

Да ти пикам на скапания сайт мишко ако те намеря и майка ти няма да те познае ай махай ми се от очите мършо!

teenclub
05-21-2016, 10:53
Да ти пикам на скапания сайт мишко ако те намеря и майка ти няма да те познае ай махай ми се от очите мършо!

Да пикам на дупката на анала ти, плевенски булгур непрокопсан, фен на Азис.

https://www.youtube.com/watch?v=YFAbHqd6Y_Y

qkiq_metal
05-21-2016, 10:57
Да пикам на дупката на анала ти, плевенски булгур непрокопсан, фен на Азис.

https://www.youtube.com/watch?v=YFAbHqd6Y_Y

Дахаш ли ми са нещо?

teenclub
05-21-2016, 11:10
Дахаш ли ми са нещо?

Ти май си пропусна дневната си доза сперма за деня, а?
Мажи си носа със сперма.

solo_
05-21-2016, 11:13
Ти май си пропусна дневната си доза сперма за деня, а?
Мажи си носа със сперма.

https://www.youtube.com/watch?v=KKj-gb1TbnI

qkiq_metal
05-21-2016, 11:20
Ти май си пропусна дневната си доза сперма за деня, а?
Мажи си носа със сперма.

Да ти бера лайката.

teenclub
05-21-2016, 12:47
Да ти бера лайката.

Да ми береш разстройството кат се изсера

qkiq_metal
05-21-2016, 13:50
Да ми береш разстройството кат се изсера

Не си по зле от сайта си.

divergent
05-21-2016, 15:10
Не изглежда никак добре администратор на сайт да използва такъв груб език, just saying.

Dwyd96
05-21-2016, 19:11
Не изглежда никак добре администратор на сайт да използва такъв груб език, just saying.

Къв сайт :D
И аутист с паралич + умствено изоставане ще направи по-добър от това което видях :D

tqnk0
05-29-2016, 06:31
много е готин

divergent
05-29-2016, 12:14
Къв сайт :D
И аутист с паралич + умствено изоставане ще направи по-добър от това което видях :D

Е аз като влязох в темата, вече нямаше достъп, за да го видя. Но това не променя мнението ми, че щом имаш претенции, че управляваш сайт, какъвто и да е той, трябва да имаш малко култура. :D