PDA

View Full Version : Отново проблеми с чувствителноста на пениса след обрязване.



NoComment
05-21-2016, 11:16
Здравейте отново. Преди да се обрежа имах проблеми с тази чувствителност и някак се престраших да се обрежа за да изчезне понеже четох, че от 50 до 75% се губи. Е да ама при мен след обрязване все още си седи. Преди почти 2 месеца се обрязах и така и не минава. 2 седмици карах на бани с тетра спрях я и сега отново си правя когато се сетя. Иначе като цяло с този там доло не можем да се разберем. Нито мога да спа, да вървя, да се къпя, работя и най вече да правя секс. Като умрял го хващам с една хартиена носна кърпичка и си го пребирам в гащите. Ваденето е по обратния ред само, че тогава кърпичката е залепнала и с малко вода за 5 10 мин и успяван да я махна. Та кажете какво да правя, че освен да го одрежа изцяло друго не се сещам. Като си сложа пръста върху него няма проблем а при най лекото търкане и боли. Пробвах с пяна от шанпона да го погаля леко, но пак боли пробвах и с олио, свинска мас и тем подобни за да го погаля, но нищо не помага. И в момента направо съм си втълпил, че така ще си остана .... Просто не виждам как може да се оправи това. И конците си седят все още паднаха само 2 3 възела и толкова.

boro123
05-21-2016, 14:56
Имай търпение, ще мине.

ДОТА
05-21-2016, 18:30
моите съболезнования

Amorenvivo
05-21-2016, 20:26
Когато започнете да пишете,такива теми направо...! Питаш хора,които изобщо си нямат напредстава на кой свят се намират! По въпроса питаш завеждащия хирург,който ти е направил самата интервенция,той трябва да ти е казал много неща свързани с проблеми,дискомфорт,хигиен а и конци! Ама тези въпроси се питат след като са ти направили интервенцията по обрязване,а и все пак се ходи на контролни прегледи,за да видят как върви заздравяването! Много ме съмнява темата ти да е реална!

NoComment
05-22-2016, 14:08
Amore
След самата операция 1 седмица по късно ходих при уролог-а които ми каза, че всичко е наред, конците сами ще си паднат и тази чувствителност ще мине като си го оставям приятеля в боксерките да се търка. Та питах го дали трябва и на контролни прегледи да ходя като той ми каза, че няма смисъл тъй като съм доста добре. А сега при мен всичко върви на опаки да го кажем. 2 месеца почти минаха и конците си седят само 2 3 възела паднаха, тази чувствителност я имам все още и заради нея почти нищо не мога да правя. А дали темата е реална ами имам доказателство и то 2. Първото е самата епикриза и 2-то е, че мога ей сега на момента да ти щракна една две снимки и да се обедиш, че темата е реална. Да и питам тук защото тук има не малко хора които са минали по този път и са по запознати от мен. Ти като не знаеш нищо моля да не коментираш.

boro123
05-22-2016, 14:19
Ако не те е шубе, можеш сам да си махнеш конците, само че трябва да внимаваш много, аз моите си ги махнах сам след 4-5 седмица, прекаленото им седене не е полезно и забавя цялостното зарастване. А за чувствителността може да става по-бавно, ако преди това е било свръхчувствително.

qkiq_metal
05-22-2016, 16:14
Гей в секс-шоп.
- Имате ли обрязани вибратори?
- Нямаме такъв вид, но защо ви са точно обрязани?
- Ще ходя в арабския свят на екскурзия, та да свикна още от тук!

NoComment
05-23-2016, 04:53
Понеже никога не съм го заголвал и се е появила тази чувствителност. Обрязах се с цел да изчезна вече, но все още ме мъчи. Конците бих пробвал да ги махна сам без 2 3 по дебели възела, че те ме притесняват. Единия по голям възел е точно на вената и с него не ма да си играя.

Amorenvivo
05-23-2016, 11:30
Amore
След самата операция 1 седмица по късно ходих при уролог-а които ми каза, че всичко е наред, конците сами ще си паднат и тази чувствителност ще мине като си го оставям приятеля в боксерките да се търка. Та питах го дали трябва и на контролни прегледи да ходя като той ми каза, че няма смисъл тъй като съм доста добре. А сега при мен всичко върви на опаки да го кажем. 2 месеца почти минаха и конците си седят само 2 3 възела паднаха, тази чувствителност я имам все още и заради нея почти нищо не мога да правя. А дали темата е реална ами имам доказателство и то 2. Първото е самата епикриза и 2-то е, че мога ей сега на момента да ти щракна една две снимки и да се обедиш, че темата е реална. Да и питам тук защото тук има не малко хора които са минали по този път и са по запознати от мен. Ти като не знаеш нищо моля да не коментираш.

Аз може да не разбирам мъжете,но разбирам от медицина а ти очевидно от нищо не разбираш!!! Ти ако си толкова умен нямаше да търсиш мнения във форума а специално медицинско мнение по въпроса ти! Когато завеждащият ти хирург не ти каже нищо а ти имаш проблеми тогава логично отиваш при друг и то частен лекар за да ти каже и да те прегледа за да види как е извършена манипулацията! А не да се вайкаш тук като вдовица,за кур какво ти е било положението! Ти не знаеш колко и какви хора има тук че да ти дават мнение...най-много да те осакатят на цяло!!! То ако ние форумците можехме да ти помогнем нямаше да стигаш до обрязване и нямаше да има лекари най-вече!!!

boro123
05-23-2016, 12:28
Е ти пък, все едно е обрязването е нещо лошо, то е нормално момчето да се вайка, то и аз се вайках в един момент, ама просто реших да си проявя търпение и всичко си дойде на мястото.

NoComment
05-28-2016, 06:33
Amore

Не че нещо, но защо не започнеш да гледаш женските ви теми там ??? Нямаш това за което си говорим и не разбираш от това за което питах. И като цяло не си запозната от понятието пенис освен в леглото. Там може да го знаеш по размери, дължини и може би знаеш как да го масажираш. Това вече е друго, за това в моя случай просто не коментирай нещо което не си го изпитала и няма как да го изпиташ. И от към медицина просто не се прави на толкова компетентна защото все още има неща които не ги разбираш. Завършил съм ТОХ о там и медицина и разни такива и освен на теория съм изпитвал какви ли не работи. Вадене на зъби без упойка, вземане на костен мозък от таза, 2 уж безобидни операций без упоика, чупене на 2те раце едновременно и още куп такива. Така, че айде само да не ме баламосваш. Може да разбираш от медицина в леглото, но не и тази медицина за която аз ти говора. И пак ти казвам моля не коментирай моя случай да не кажа изобщо не се намесвай в такива теми.

Amorenvivo
05-28-2016, 08:15
Amore

Не че нещо, но защо не започнеш да гледаш женските ви теми там ??? Нямаш това за което си говорим и не разбираш от това за което питах. И като цяло не си запозната от понятието пенис освен в леглото. Там може да го знаеш по размери, дължини и може би знаеш как да го масажираш. Това вече е друго, за това в моя случай просто не коментирай нещо което не си го изпитала и няма как да го изпиташ. И от към медицина просто не се прави на толкова компетентна защото все още има неща които не ги разбираш. Завършил съм ТОХ о там и медицина и разни такива и освен на теория съм изпитвал какви ли не работи. Вадене на зъби без упойка, вземане на костен мозък от таза, 2 уж безобидни операций без упоика, чупене на 2те раце едновременно и още куп такива. Така, че айде само да не ме баламосваш. Може да разбираш от медицина в леглото, но не и тази медицина за която аз ти говора. И пак ти казвам моля не коментирай моя случай да не кажа изобщо не се намесвай в такива теми.


Хахаха ох какво ли да се разправям с човек който от правопис не разбира,ама иначе от медицина разбирал! Добре,добре no comment!

ДОТА
05-28-2016, 14:30
Вадене на зъби без упойка, вземане на костен мозък от таза, 2 уж безобидни операций без упоика, чупене на 2те раце едновременно и още куп такива.

горкия, сякаш си лежал в Гуантанамо