PDA

View Full Version : Бременна или?



goinginstane
05-21-2016, 18:20
Здравейте. Цял живот съм била с нередовен цикъл, гол кръст.. като цяло в тази област много, много не съм редовна. Миналата година отидох на гинеколог за първи път.. излезе поликистозни яйчници и не си продължих ''лечението'', което трябваше според гинеколога по мнението на майка ми, че това са били глупости, нищо ми нямало и искали да взимат само пари от мен, понеже ме вижда, че съм малка. Тази година март месец пак ходих и ми направи забележка, че не съм се погрижила, че дори да ми идва яйчниците ми не изпълнявали функцията, която трябва + киста на единия. От известно време насам усещам тъпа болка в левия яйчник, а при натиск още по. Лявата гърда при натиск също има напрежение и кръста от време на време ме боли. Отделно, че имам постоянно някакви течения, на моменти с неприятна миризма, съпроводена със сърбеж.
Работата е там, че приятеля ми няколко пъти свърши в мен. До колко е възможно да съм бременна?

solo_
05-21-2016, 18:23
Защо просто не си купиш един тест за бременност? Не е повече от 1 лев... Ще ти излезе много по-изгодно, пред хейта в този форум. Тук няма как да знаем, защото ние не се занимаваме с такива неща.

Amorenvivo
05-21-2016, 20:51
Прочети в интернет малко и ще разбереш! Поликистозните ячници,не са за пренебрегване!!! Не искам,да те плаша но може детеродните ти способности,за зачеване да не функционират! Няма как да е свършвал в теб не един а няколко пъти и ти да не забременееш,няма значение дали си била в овулация или не пак се забременява! Отивай на гинеколог,защото положението ти не ми се вижда никак розово,а майка ти не знае как се развива тялото ти и организъма ти от вътре,че да говори че това са глупости! Не само че когато имаш поликистозни яйчници,може да загубиш това да зачеваш,ами и ако не се лекува на време,твърде вероятно е да се образува на рак! Тогава е неспасияем случай,защото тръгнат ли разсейки,ще ти махнат всичко като се започне,от един яйчник,до два и матката също тогава ще си половин човек!

goinginstane
05-21-2016, 21:27
Започна да свършва в мен в края на миналия месец.

Amorenvivo
05-22-2016, 13:38
Започна да свършва в мен в края на миналия месец.

Ако беше бременна,до сега да са се появили симптомите! След като мъжа свърши в жената след две седмици се появяват симптомите,които всеки знае какви са! Но ти имаш проблеми със забременяването,както и с яйчници,за това НЕ ПИШИ във форума а отиди на гинеколог,защото така сама си влошаваш проблемите!

dibela_manivela
05-22-2016, 13:43
Започна да свършва в мен в края на миналия месец.

В коя дупка?

baby_baby
05-25-2016, 21:29
Просто смени гинеколога

sofityoy
05-25-2016, 21:46
До колкото знам при поликистозните яйчници има много малък шанс жената,която е болна да забраменее,но въпреки това,ако не искаш бебе недей да го правиш без презерватив или поне момчето ти да не свършва в теб.
Хубаво е да започнеш да се лекуваш и да полагаш повече грижи за половата си система,защото болката в яйчника,кистата и диагнозата за поликистозните яйчници не са никак обнадеждаващи и приятни и могат да доведад до сериозни проблеми със забременяване и пълноценен живот за вбъдеще!
Ако не си доволна от гинеколога ти-смени го,подложи се отново на изследвания и започни да се грижиш за себе си!
По въпроса ти: Не мисля,че си бременна,защото щеше да има признаци,но е хубаво да отидеш на гинеколог.

denidimitrova
05-27-2016, 10:04
Ами просто е - направи си тест и се грижи малко повече за здравето си. И как така ще позволяваш да свършват в теб? Пълни глупости, а после пишете във форумите... Всеки да си носи последствията от нехайството.

KaRiNa.Ni
06-07-2016, 16:31
В коя дупка?

+ :D