PDA

View Full Version : ТЪРСЯ ФИЛМ!ПОМОЩ♥



hally
05-21-2016, 20:27
Имаше един филм... едно момиче намира гребен, с който може да съживи майка си. Но вместо това втората и майка, с която не се харесват, и сресва някаква кукла с гребена. И така куклата се съживява.
Търся този филм от доста време, гледах го преди 3,4 години. Не е много стар, вероятно. Ще съм адски много благодарна, ако го откриете!♥

KaRiNa.Ni
06-14-2016, 21:52
Малко си объркал/а сюжета но се сетих за филма той е с Линдзи Лоун и Тайра Банкс и се казва Life-Size https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51S1Z45G7YL.jpg

desi_chubi
07-27-2016, 11:36
Търся филм - не е от близките години (мисля). Става въпрос за някакво кралство, в което има закони и принцът задължително трябва да се ожени, но за благородничка (а той харесваше май някаква слугиня - поне така си мисля, но може това и да не е точно така). Та... появява се някаква вещица, която се възражда от огъня и омагьосва принца да се ожени за нея. След това не си спомням какво се случваше, но в по- късен етап хората май разбраха, че "кралицата" е зла и потеглиха с кораби някъде на север, където беше страшен студ, за да намерят как да я унищожат. Стигнаха до нещо като храм и някаква богиня даде на въпросната слугиня "студа", който може да унищожи злото(огъня). Май се предаваше с целувка и тя го предаде на принца, а той на злата и така я унищожи. Накрая мисля, че принца разрушава законите, които май бяха изписани на камък. Моля ви помогнете ми, защото търся този филм от страшно много време