PDA

View Full Version : Нередовен цикъл



liliq ivanova
05-21-2016, 21:03
Нещо не ми е наред. Дойде ми за първи път януари месец, после февруари подрани, март закъсня, април подрани и май пак закъснява, но поне през март нямах признаци, че ще ми идва, а сега имам - същите силни болки в ниската част на корема, много силно бяло течение, както обикновено и така от около седмица и не ми идва. Започвам да се притеснявам. Какво точно да направя, за да ми се нормализира цикъла??? Чувала съм, че чаят от бял равнец много помагал, други храни и напитки, за които да знаете? Хранителни добавки? Храни, които ям и забавят цикъла? Това не се търпи. Аз нямам никаква представа, кога ще ми дойде. Може след няколко часа, а може и след 20 дни

Amorenvivo
05-21-2016, 21:07
Явно май си ИНТЕРНЕТ ТРОЛ! Една и съща тема я пускаш по сто хиляди пъти в различни раздели,хората имат по-важни проблеми от това да се занимават с момиченце,на което и е дошло цикъла за сефте и тя от нерви полудява! Всичко е в главата ти имаш проблеми с нервната система отиди на психолог!

liliq ivanova
05-24-2016, 10:00
1. Кое ти дава правото да ме обиждаш?
2. Като не ти се чете, защо изобщо си в тази тема.
3. Ако не можеш да кажеш нещо полезно, по-добре нищо не казвай!
4. Ако знаеше, какво ми е, нямаше изобщо да говориш така. Имала съм здравословни проблеми години наред и е съвсем нормално да се притеснявам от нередностите, които ми се случват.
5. Мога да пускам, колкото теми пожелая. Очевидно искам повече информация.
6. Не съм първата обидена от теб. И в други теми съм ставала свидетел на подобни критики. Защо го правиш? Удоволствие ли ти доставя?

Amorenvivo
05-24-2016, 16:34
Аз малката съм отговарям адекватно и не пиша празни приказки,като половината да си правят лаф! И ти очевидно си интернет ТРОЛ! Питай майка си а не непознати! И си много,много малка за да имаш такива нередности,както ги казваш ти! Това че не може да понасяш,че си жена аз и хората от форума не сме ти длъжни,да ти търпим прещявките,колко "зле" било положението ти! Ние не сме ти отдушници! И вземи прочети нещо по биология и се разрови в интернет,да се образоваш малко! И пак ще се повторя имаш майка на която може да споделиш тези неща и тя да ти даде мнение! Ако недай си боже си решила да правиш аборт и си все още на 16 години кой ще ти подписва документите за аборт и ще е до теб в този момент?! Не ми отговаряй риторичен е този въпрос! Има си и гинеколози и лични лекари,като толкова параноя имаш отиваш и те ти казват адекватно мнение! Аз имам много по-богат речник от теб и мога цял роман да ти напиша,но не ми се занимава с теб! Престани да спамиш,като пишеш еднакви,безсмислени теми!!!

Rêver
05-24-2016, 21:04
Аз малката съм отговарям адекватно и не пиша празни приказки,като половината да си правят лаф! И ти очевидно си интернет ТРОЛ! Питай майка си а не непознати! И си много,много малка за да имаш такива нередности,както ги казваш ти! Това че не може да понасяш,че си жена аз и хората от форума не сме ти длъжни,да ти търпим прещявките,колко "зле" било положението ти! Ние не сме ти отдушници! И вземи прочети нещо по биология и се разрови в интернет,да се образоваш малко! И пак ще се повторя имаш майка на която може да споделиш тези неща и тя да ти даде мнение! Ако недай си боже си решила да правиш аборт и си все още на 16 години кой ще ти подписва документите за аборт и ще е до теб в този момент?! Не ми отговаряй риторичен е този въпрос! Има си и гинеколози и лични лекари,като толкова параноя имаш отиваш и те ти казват адекватно мнение! Аз имам много по-богат речник от теб и мога цял роман да ти напиша,но не ми се занимава с теб! Престани да спамиш,като пишеш еднакви,безсмислени теми!!!

++++