PDA

View Full Version : Как да си върна профила ?



white_power
05-23-2016, 18:17
Откраднаха ми профила във фейсбук.Успях да го заключа.Паролата обаче е сменена.
До моята поща крадеца няма достъп.Неговата поща успях да я взема и да и сменя данните така, че и тя е само под мой контрол вече (тъй като я знаех, както и паролата и).

Опитвал е да праща нещо и профилната ми снимка ама не му се е получило, на мен обаче въобще не ми излиза това за ID-то..

Това намерих в кутия, първото го е писал той, второто е върнато от администратор.
--------------------------------------------------
Hello image is not my true not because the other where was my profile is not writing that is very small and I was trying to fix it but it is not the other way another browser also gave me the okay to me explain or give me fix it accounts there I have many very important things you please I would be very grateful !


--------------------------------------------------

Thank you for submitting your ID
Благодарим ви за имейла! Изглежда не сте прикачили валиден тип документ за самоличност към заявката си. Не можем да потвърдим акаунта ви, докато не подадете копие на валиден тип документ за самоличност.

Отговорете на този имейл и прикачете копие на документ за самоличност. Научете повече за типовете документи за самоличност, които приемаме, в Помощния център.

https://www.facebook.com/help/187140544720418/?ref=cr



Благодарности!
Екипът на Facebook


------------------------------------------------

Сега какво да правя, как да си го върна ?

qkiq_metal
05-24-2016, 11:25
Познаваш ли тоя дето те е хакнал?