PDA

View Full Version : Астрална проекция/пътуване



the dreamer
05-23-2016, 18:17
Темата е ясна. Някой правил ли го е ? Имате ли познати които го правят ?

П.С. Дали да не постна същата тема в друг раздел, като знам че това е един от най-малко посещаваните раздели, понеже мисля че може да се води интересна дискусия на тази тематика ?

the dreamer
05-28-2016, 08:57
Хайде де, никой нищо ли не знае, никой ли не го е опитвал ?

Agartha
05-28-2016, 10:06
Винаги съм считал, че математиката, бидейки точна наука, може да реши много проблеми и да даде отговори на много въпроси. Единият от тях е именно този, какъв е шансът във форум с наименование 'teenproblem' да има човек, образно казано, който да владее астрална проекция? Смятам, че математически погледнато в този форум е по-вероятно да има такъв, от колкото в друг с име 'astralpro', където осъзнати и ерудирани хора говорят за съзнаваното и несъзнаваното.

И за да не ме разбереш погрешно (сякаш се заяждам), ще ти дам един жокер, че подсъзнанието прави всичко онова, което смятаме за невъзможно, а съзнанието ни го спира така както родителите спират децата си да бъдат повече от това, което капацитетът им позволява.

А що се отнася до съзнато и несъзнато, то Юнг е Кралят. В каква степен би приел насериозно отговор от някого, че "той някой път като заспива си мисли за цоцки, а после разбираш ли, тръгнал да сънува, че е в публичен дом и трийс`два чифта са го наобиколили?"

the dreamer
06-10-2016, 22:31
Да, разбирам, прав си.
Между другото, математиката е единствената измислена наука.

Indistinct
06-11-2016, 05:40
Да, разбирам, прав си.
Между другото, математиката е единствената измислена наука.

Опитай се да се обосновеш.

Agartha
06-11-2016, 07:21
Да, разбирам, прав си.
Между другото, математиката е единствената измислена наука.

Математиката не е само 2 плюс 2.

Indistinct
06-11-2016, 07:32
Математиката не е само 2 плюс 2.

И дори да беше само това, пак нямаше да бъде "измислена наука".

golemiq_korab_minava
06-11-2016, 19:04
Винаги съм считал, че математиката, бидейки точна наука, може да реши много проблеми и да даде отговори на много въпроси. Единият от тях е именно този, какъв е шансът във форум с наименование 'teenproblem' да има човек, образно казано, който да владее астрална проекция? Смятам, че математически погледнато в този форум е по-вероятно да има такъв, от колкото в друг с име 'astralpro', където осъзнати и ерудирани хора говорят за съзнаваното и несъзнаваното.
Това не е ли статистика?

Agartha
06-11-2016, 20:02
Това не е ли статистика?

Статистиката не е ли математика?

golemiq_korab_minava
06-11-2016, 20:11
Статистиката не е ли математика?

а точна наука ли е?

Agartha
06-13-2016, 08:55
а точна наука ли е?

Математиката да. Статистиката като дял от математиката - не.