PDA

View Full Version : ВОЙНИК



Deutsch Patrouille
05-26-2016, 19:03
На 15 години съм и имам силно желание да вляза във армията където плащат най много.От скоро почнах да ходя на фитнес и кисна там по 5 часа.

Ако може да ми кажете къде плащат най много на войниците.

ВАЖНО: ТРЯБВА ДА МЕ ПРАЩАТ ПОСТОЯННО НА МИСИИ ДА НЕ СЪМ СИ ВКЪЩИ.

haritov
05-26-2016, 19:15
На 15 години съм и имам силно желание да вляза във армията където плащат най много.От скоро почнах да ходя на фитнес и кисна там по 5 часа.

Ако може да ми кажете къде плащат най много на войниците.

ВАЖНО: ТРЯБВА ДА МЕ ПРАЩАТ ПОСТОЯННО НА МИСИИ ДА НЕ СЪМ СИ ВКЪЩИ.

научи се да шиеш винаги си носи гребен оправяй си леглото и си лъскай обувките преди да почнеш с фитнеса

Ceckka
06-12-2016, 17:58
Да не започваш подготовка за Военното? :D

KaRiNa.Ni
06-19-2016, 22:44
На 15 години съм и имам силно желание да вляза във армията където плащат най много.От скоро почнах да ходя на фитнес и кисна там по 5 часа.

Ако може да ми кажете къде плащат най много на войниците.

ВАЖНО: ТРЯБВА ДА МЕ ПРАЩАТ ПОСТОЯННО НА МИСИИ ДА НЕ СЪМ СИ ВКЪЩИ.

Къде бързаш още малко човече?! Не знам до колко е вярно,но уж щели да връщат казармата наборите,които завършват през 2017 година гимназия ще ходят в казарма за 12 месеца след това тези ще са заменени със следващият набор,така че се подготвяй. А това че ходиш на фитнес не значи че ще те направи силен и годен за служба.

Pug_306
06-20-2016, 06:24
Божееее, колко мъка имало по този свят ......

Dwyd96
06-20-2016, 07:18
ТРОЛСКИЯ легион е идеален за теб

Mana
06-20-2016, 09:36
Не ти трябва

the sniper guy
06-23-2016, 07:43
Преди изобщо да си мислиш за физическата подготовка трябва да помислиш дали имаш психиката да отидеш да убиваш хорица (въоражени или не). Тва че бозиш във фитнеса да хубаво е но в армията има и психологически тест. Иначе има наемна армия наречена Френския легион където преди да почнат да ти дават пари ти трябва да подпишеш че си продаваш гъза за определено време. И като за заключение ако са ти наредили нещо каквото и да било ти си длъжен да го изпълниш и след това можеш да отидеш да го обжалваш.