PDA

View Full Version : Чат ,нощна смяна ! ;д



SlowDownBaby
05-26-2016, 20:10
Търся си някой,който или работи нощни смени или поне не си ляга след 2-3 часа за чат :D
Обява хахаха

solo_
05-26-2016, 20:12
За какво ще си говорите?

Аз не работя, но съм 24/7 он-лайн.

П.П. Или търси M****.

SlowDownBaby
05-26-2016, 20:25
Последното наистина не го разбрах....а иначе все ще върви разговора,знам ли..

Supermassive____
05-26-2016, 21:52
Ако е за мотори, аз съм навит. Цяла вечер мога да стоя и да пиша. :D

pe6oskeiborda
05-26-2016, 22:13
аз често стоя до късно

M****
05-26-2016, 22:42
аз често стоя до късно
Като си с 2 часа назад... :cool:


по темата: чувствам се уморен. Спи ми се. Клепачите ми тежат. Едва стоя с отворени очи. Прозявам се. Мисля да се отпусна блажено в кревата си.

SlowDownBaby, доспа ли ти се и на теб? Не? Тогава прочети отначало съобщението ми. (((:

Лека нощ от мен! (:

SlowDownBaby
05-26-2016, 22:51
Ако е за мотори, аз съм навит. Цяла вечер мога да стоя и да пиша. :D

Печелиш ! Сега ако кажеш и че караш,грешка няма да имаш :D

SlowDownBaby
05-26-2016, 22:52
Като си с 2 часа назад... :cool:


по темата: чувствам се уморен. Спи ми се. Клепачите ми тежат. Едва стоя с отворени очи. Прозявам се. Мисля да се отпусна блажено в кревата си.

SlowDownBaby, доспа ли ти се и на теб? Не? Тогава прочети отначало съобщението ми. (((:

Лека нощ от мен! (:

Честно казано,не ми се доспа :D Имам сили още стига някой да ме занимава хаха ..ще преживея ОЩЕ ЕДНА нощ на работа :D
П.П: е...малко ти завиждам,но пък утре ще спя цял ден :D

solo_
05-26-2016, 22:53
Какво работиш, бейби?

Supermassive____
05-26-2016, 22:55
Печелиш ! Сега ако кажеш и че караш,грешка няма да имаш :D

Карам.. honda hornet 600

SlowDownBaby
05-26-2016, 22:56
Остава и да е син хаха :D имам много приятели с хорнети и все сини ! Като ги видя по улицата не мога да ги разпозная :D нооо си на правилната марка хехе

M****
05-26-2016, 22:57
Честно казано,не ми се доспа :D Имам сили още стига някой да ме занимава хаха ..ще преживея ОЩЕ ЕДНА нощ на работа :D
П.П: е...малко ти завиждам,но пък утре ще спя цял ден :D
И аз, ако реша, мога утре да спя цял ден! :р

И да, ако нямате категория "А" - не ви уважавам... Пикливи неща от сорта на: "АМ", "А1" и "А2", получават единствено моя смях! :cool:

Сега наистина си лягам, за да спя сладко сладко.

SlowDownBaby
05-26-2016, 22:59
Че какво им има на другите категории ? Връщай се веднага,подхвърли искрата и си заминаваш :D Аз имам А2,но не карам 600кк..просто нямах годините като я вадех...важното е,че поне сме изрядни.Или поне аз..
А работа,училище,колеж...анга именти нямаш ли бе човек :D Завиждам ти на свободата хаха

Supermassive____
05-26-2016, 23:00
Моя е черен 2006 г. Много хубави и здрави моторетки са. Удобни, леки, маневрени.. А ти караш ли нещо ?

SlowDownBaby
05-26-2016, 23:02
Моя е черен 2006 г. Много хубави и здрави моторетки са. Удобни, леки, маневрени.. А ти караш ли нещо ?

Имаш лс :P

SlowDownBaby
05-26-2016, 23:05
Какво да уважавам другите категории?

Изпитът ти не е бил на Honda VFR 750 kk, нали? Не си правил/а 8-ци на полигона с подобен мотор, нали?

Не,правих елементите със 600 кубикова Ямаха.Но какъвто и да е учебния мотор,винаги е направен така че да е по маневрен.Сега карам пистов с който ходих скоро на полигона да видя инструктора си и се опитах на шега да направя елементите - почти невъзможно ! Особено 8-цата и заобикалянето на препятствия !

SlowDownBaby
05-26-2016, 23:08
Какво да уважавам другите категории?

Изпитът ти не е бил на Honda VFR 750 kk, нали? Не си правил/а 8-ци на полигона с подобен мотор, нали?


По отношение защо утре не съм на работа - в момента не съм физически изряден. :cool:

Пробвай да пишеш без цитат,защото не ми излиза нищо освен цитата..нещо се прецака..

M****
05-26-2016, 23:11
Какво да уважавам другите категории?

Изпитът ти не е бил на Honda VFR 750 kk, нали? Не си правил/а 8-ци на полигона с подобен мотор, нали?


По отношение защо утре не съм на работа - в момента не съм физически изряден. :cool:

Edit: сайтът се бъгна. Дано този път се публикува...

SlowDownBaby
05-26-2016, 23:11
Какво да уважавам другите категории?

Изпитът ти не е бил на Honda VFR 750 kk, нали? Не си правил/а 8-ци на полигона с подобен мотор, нали?


По отношение защо утре не съм на работа - в момента не съм физически изряден. :cool:

Edit: сайтът се бъгна. Дано този път се публикува...

Само като цитирам ми излиза какво си писал,ебати ужаса :D тъкмо ще намеря няколко човека с които си кажа две приказки и то.... :D

M****
05-26-2016, 23:20
Моторът, че бе маневрен - няма спор. Но и тежеше над 250 кг. с горивото. А да се връткаш от пълен ляв на пълен десен... :cool:

Аз директно си изкарах категория "А" - и годинките си имах и на мотор със 750 кк ми бе изпита. (:

SlowDownBaby
05-27-2016, 01:09
Късметлия си бил,аз трябва наново да вадя ако искам чисто А,ама за момента така ще е :) Ти караш ли нещо в момента ?

M****
05-27-2016, 09:34
В момента - "не". И някакво странно ми е - хем много ми се бръмчи, хем никак даже. :cool:

Предимството на "А" над другите "А..." категории - в момента в шофьорската ми книжка са изписани: "АМ", "А1", "А2", "А", "В1" и "В". (:

И определено да връткаш 8-ци не е за пренебрегване. Едно момиче, по-точно жена, в курса също караше за "А" категория. Но малко преди изпита се уплаши, че моторът е много тежък и пожела да изкара за "А2", че там изпитът бе на по-лека машинка.

SlowDownBaby
05-27-2016, 11:44
Странно..докато аз бях на полигона същото се случи със момче,само че на него му тежеше 600 кубиковия и без малко да изкара А1 :D :D :D добре,че инструктора го вразуми хахаха
Иначе не разбирам какво искаш да кажеш сега....че понеже имам А2 не мога да карам ли,какво ? :D

M****
05-27-2016, 12:02
Не знам. Не те познавам. (:
Измисли си някакво странно име, създай си с него акаунт в гуугъл. Отиди с приятел/ка на някой полигон. Помоли го/я да те снима, а ти се върти с каска и мотор наляво-надясно. Показвай техника пред камера. После качи клипчето в тубата и го шерни. :Д

по въпроса ти: сигурно можеш да караш по-добре от мен, но с тази "А2" - не мисля, че си се изпотил/а на изпита достатъчно, спрямо тези с "А". (:

SlowDownBaby
05-27-2016, 13:27
Като изкарам това лято и пълното А ще ти докажа,че няма разлика :D Да не говорим,че 600 кубиковия на който се учих беше по тежък от SVто (750) защото беше много стар модел,а сузукито беше новичко...а знаеш,че новите мотори са сравнително по дребни и леки.... (пример ти давам с р6 след 2002ра ) ..аз например съм висока и това ми е като колело,по тежките и големи мотори ми пасват по добре,като 9ките на снимката ми :)

M****
05-27-2016, 15:20
Като изкарам това лято и пълното А ...
Ще се зарадвам да го направиш, след което ще те поздравя и честитя! (:

//дотогава си с категория "А2"... :cool:

SlowDownBaby
05-27-2016, 16:29
да,ама пък мотора ми не е 600кк :D

M****
05-27-2016, 17:35
да,ама пък мотора ми не е 600кк :D
Ти затова ли, лисицо, не искаш да напишеш какво караш? :cool: Да не го видят случайно контролните органи... (((:

SlowDownBaby
05-27-2016, 20:51
Ти затова ли, лисицо, не искаш да напишеш какво караш? :cool: Да не го видят случайно контролните органи... (((:

Ама те знаеш ли колко пъти са ме спирали...никой не ми прави проблем за това.Виж ако падна или се случи нещо,директно ще си ме пишат без книжка...ама за проверките само всичко е 6 :D Иначе не съм написала какво карам,защото мотора ми е на профилната ми снимка :D

M****
05-27-2016, 20:54
Е, аз откъде да знам кой е на профилната ти снимка...
Впрочем виждам двама маскирани, хванати за ръце.