PDA

View Full Version : Намаляне на веждите (за момче)



samuil beladjiev
05-26-2016, 19:55
Добър вечер, в моя случай.. :D Taa искам да попитам какво ви е мнението по въпроса момче да си оформя веждите? Няма да ставам като Гошето Кучков разбира се.. хахаха :D , просто искам съвсем малко да ги намаля, нито някакво точно оформяне, нито нищо.. да не са чак толквоа големи, какво мислите по въпроса? + ако можете да кажете г/д колко пари взимат за такова нещо и къде могат да направят това? Благодаря предварително.

Indistinct
05-26-2016, 20:00
Ако отидеш някъде да ти ги оправят..не е сигурно, че няма да прекалят с оформянето. По-добре у вас с пинсета. Знаеш как искаш да изглеждат, колко да се намалят..

diditen
05-28-2016, 08:02
Не не не и не! Само ако са слети като на Реджеп Иведик махни косъмчетата по средата ама чак да ги оформяш. Лично на мен ми е грозно и не особено мъжествено. Иначи на мен ми взимат 3 лв цените варират 3-8 лв

Amorenvivo
05-28-2016, 08:19
На козметик да ходиш да ти оформят веждите все едно казваш,да гей съм не ми пука! Вземи си пинсета и в къщи направи тази процедура махат се само излишните косъмчета,където си мислиш че е необходимо! Ама не да тръгнеш да правиш чупки на веждите и да ги правиш раздалечени,тогава ще замязаш наистина на чист,натурален пИдИрас:D

samuil beladjiev
05-30-2016, 11:10
Amorenvivo хахаха точно това и не искам! :D искам да махна само излишните косъмчета, иначе благодаря ви на всички за отделеното време! :P

Rêver
05-30-2016, 14:18
Има лентички за махане на косъмчетата мога да ти препоръчам тях.

candyQueen
06-09-2016, 13:32
С пинсета е най-добре май :Д ... иначе няма лошо да искаш да си ги оформиш - нищо срамно няма. По-скоро е срамно да приличаш на Буги Барабата :ДД Така че, смело напред ;)

KaRiNa.Ni
06-21-2016, 17:13
Има лентички за махане на косъмчетата мога да ти препоръчам тях.

+

crazyfenka
06-22-2016, 18:05
Че то не е лошо да си махаш нищо че си момче стига да не почнеш да ги рисуваш :D
Ами зависи има по 5 лева пък може и по 10 за да ти ги оправят зависи къде искаш да ходиш точно да ти ги оправят

baby_baby
07-03-2016, 21:25
Отиди на козметик само малко да ти ги оправят но не прекалявай

hriseto_22
07-25-2016, 08:36
Лично на мен не ми допадат такива момчета,които си махат веждите,бръснат на половина.И не само веждите ами и космите по краката,ръцете.Всеки си има вкус и предпочитания към определено нещо но не са ми приятни момчета с гладка кожа. :D