PDA

View Full Version : Сърбеж на половия орган,след секс



desipopova
05-27-2016, 07:00
Здравейте,преди около 2 седмици аз и моят приятел го направихме без презерватив.
И сега от поне 5 дена много ме сърби онази работа.Хубаво,ходих на гинеколог и ми предписаха там някакви неща.
Оообаче..
1:На гаджето ми почна да се бели главичката+кожичката
2:Майка ми не трябва да знае,че не съм девствена
и 3: ... На 16 години съм и изобщо не мога да си намеря работа ей така примерно днес да изкарам някакви 10 лева,понеже лекарствата за мен и гаджето ми са общо 20 лева.А и на всичкото отгоре те са по лекарско предписание,и трябва пълнолетен да дойде да ги купи,понеже от аптеката ми казаха,че не могат да продават на непълнолетни,понеже съм могла да се отровя.
И другото,което е.
Окей,мога да накарам една пълнолетна приятелка да ми ги купши ама...от къде пари?Чудя се наистина :/
Знам,направих огромна грешка и сега трябва да си плащам за нея...

mikity_sladky
05-27-2016, 07:05
И сега какво да ти дадем пари? Да ти купим лекарствата ? Какъв съвет искаш. Този дето те е ебал поне да помогне. В случая кефа има цена ...

Pug_306
05-27-2016, 08:42
Амииии пари на околовръстното ... тъкмо ще те доначешат и ще изкараш лев, за да оправиш после проблема.

inewton
05-28-2016, 06:46
Аз като разправям, че гъбичките са лоша работа...

baby_baby
05-30-2016, 08:46
Ние няма какво друга да ти кажем освен да отидеш пак на гинеколог или да слушаш този дето ги ги е предписал тези неща

Amorenvivo
05-30-2016, 09:28
Който не се предпазва,по време на секс е така! Като нямаш пари за лекарства,няма да правиш секс и то на незряла възраст добре че не си бременна,иначе майка ти щеше да знае няма кой друг да подписва документация че е съгласна,да направиш аборт,като си непълнолетна!