PDA

View Full Version : Курсове за маникюристка



Enchanting
05-27-2016, 09:51
Здравейте! Искам да попитам дали някой е изкарвал такива курсове.
Обичам да се занимавам с това и искам да знам долу- горе на каква цена варират.
Кой къде ги е взел и дали е доволен. :)

nIkEnCeTy_bE
05-27-2016, 10:34
Аз съм изкарала такива курсове. Моите са маникюр, педикюр и ноктопластика гел. Не съжалявам, че ги изкарах, но не работя това и не знам дали някога бих. Моите курсове ги изкарах в Интеркозметика, филиала в гр. Варна. Имат още в София, Бургас, Сливен, Пазарджик, Велико Търново, Видин и Русе. Интересувах се и аз къде да ги запиша и сметнах, че е най-добре там и не съжалявам. Страшно добър преподавател имам, много начетени и опитни момичета работят там. Хубавото при тази фирма е, че сертификатите, които получаваш се признавам не само в Европа, но и в Америка - тъй като те работят с американски продукти, които за мен са най-качествените. Работихме със CND и Abalico. Курсовете ми по маникюр и педикюр бяха по 190 лв. (може и да те излъжа), а ноктопластиката май около 350лв. Забравила съм да ти кажа. Абе общо май около 550-600 лв. ми излязоха като съчетаеш 2,3 модула ползваш 10% отстъпка. Курсовете преминават в 1-2 дена теория и 3-4 практика. Нещо такова. Бяхме по 8 часа някъде на ден. В часовете по практика трябва да си вземеш модели, по които да работиш. Те ти осигуряват всичко. Въобще много съм доволна от качество, техники, познания и препоръчвам Интеркозметика като учебен център на всички.

Ако имаш въпроси, питай. :)

Enchanting
05-27-2016, 13:21
Искам да те попитам долу- горе колко време трае курсът, като цяло?

nIkEnCeTy_bE
05-27-2016, 14:12
Аз го започнах декември, с прекъсване по празниците. После януари цял месец и февруари ми бяха изпитите, нещо такова. Абе 2 месеца.

Enchanting
05-28-2016, 16:54
Благодаря

KaRiNa.Ni
06-09-2016, 10:47
Разглеждаш обявите за курсовете по грим,както шофьорските курсове за разлепени навсякъде и всеки може да си направи сметка при кой да отиде за да изкара съответния курс...курса може да се изкара и 3,4 месеца в зависимост,колко искаш да се научиш ти за 2 месеца така ще се научиш,че никой няма да ти се доверява или пък да не наеме на работа.Ако имаш достатачно пари ще изкараш курс от 3,4 месеца...