PDA

View Full Version : Как да стана готин?



johnhennigan
05-27-2016, 20:32
Здравейте! На 13 години съм и съм момче от един град(който няма да спомена) около Пловдив, което няма да спомеПърво да попитам с почти 31 бал имам ли шанс за Английската или Руската? Ами значи проблема ми идва от това, че чувствам, че някак си не се вписвам. Аз съм физически със горе-долу добри данни, интелигентен съм, държа се добра с всички и почти всеки човек от тези които ме познават ми казват, че съм пич, добър приятел и тн обаче като му дойде времето всички ме използват, а ако не - някак си имам лош късмет и всичко се проваля. Ще използвам това за да предупредя всички : Не бъдете много "добри". Накрая всички ще ви използват, а важното е вие как се чувствате! Та в нашив клас миналата година всички бяха горе-долу еднакво готини, но аз избрах това да съм приятел със хора, които бяха така да кажем нито аутсайдери, нито готини..нещо средно. Лятото контактувах с всички, хванах си много красиво гадже, макар и зза кратко, но още сме приятели..обаче после нещо стана и моите приятели не се интересуваха от момичета и тн и сега съм тук, твърдо във тяхната групичка и не съм готин. Знам, повърхностно е, но ми е тъпо. А другите станаха г/д феймъси и още съм приятел с тях, особено с някои хора, с които сме си доста близки, но например с момичетата и с бая хора от другите класове съм си пълна нула. Мисълта ми е че общувам с по-популярни хора, макар и не нон-стоп и " големите риби" пак не ме забелязват. А иначе съм изумен от глупостта на някои "феймъси", но просто ми е кофти когато гледам, че половината от приятелите ми в класа са феймъси, излизат си, имат стабилни приятелства, при тях отиват момичетата, а другата половина - с които се движа основно не се интересуват от нищо и за тях е яко на екскурзия да играеш игри, гледаш анимета, крещиш и се излагаш по многобройни други нсчини. Аз реално съм най-популярен от тази гръпичка, но другите дори не мислят за социалния си живот(повечето)Та пробвал съм много пъти да съм си пак приятел с моите сегашни приятели и същевременно да се впиша с другите, но всеки път не става и си оставам " малко над средното". Понякога има моменти когато се вписвам със всички - футбола, класната стая, шеги с някой който си ги заслужава, но те са по-малко.
В края на годината имаме екскурзия и там поне искам да направя нещо с което да се запомня, понеже това са последните ни дни заедно и всеки потегля към различни посоки. Моля ви, дайте съвети, дори и да не сте сигурни или ако сте в подобна на мен ситуация!

Съжалявам за евентуални правописни или пунктуационни грешки и благодаря за отделеното внимание!