PDA

View Full Version : Неусетно свършване при мъжете



makaveliii
05-28-2016, 13:53
Здравейте на 18 съм и до като правех секс с приятелката ми усетих как бълвам нещо но го нямаше усещането което е преди свършване, просто усетих как изкарвам нещо бързо както бълва сперма по същия начин. Шашнах се малко разбира се, но ерекцията и желанието ми продължиха за това решихме да продължим и после по едно време видях бяла гъста слуз върху пениса и вече тотално се шашнах. Въпроса ми е това което съм изкарал може ли да е някакъв вид смазка нейна или моя и какво е това бялото ?

deitona22
05-28-2016, 14:07
Предеякулярна течност от теб,може би.

makaveliii
05-28-2016, 14:11
Идентично нещо се случи и преди, но на следващия ден и дойде и нещата се уталожиха и не беше много притеснението, но сега е 10-тина дни след цикъл и знам, че вероятността за забременяване е по-голяма и за това съм на тръни

deitona22
05-28-2016, 14:17
Идентично нещо се случи и преди, но на следващия ден и дойде и нещата се уталожиха и не беше много притеснението, но сега е 10-тина дни след цикъл и знам, че вероятността за забременяване е по-голяма и за това съм на тръни

А защо не го правите с кондом просто ? За да няма такива притеснения.Ако все пак има проблем някакъв и вземи тест за бременност.Но това е в краен случай.

makaveliii
05-28-2016, 14:21
Колкото и глупаво да звучи, като тръгна да слагам кондом и омеквам и просто не става, не знам явно е на психическа основа и се ядосвам и просто го хвърлям и така ... Направи ми впечатление обаче, че това "изфъргане" се получава само когато тя е върху мен иначе не ми се случва.

deitona22
05-28-2016, 14:24
Колкото и глупаво да звучи, като тръгна да слагам кондом и омеквам и просто не става, не знам явно е на психическа основа и се ядосвам и просто го хвърлям и така ... Направи ми впечатление обаче, че това "изфъргане" се получава само когато тя е върху мен иначе не ми се случва.

Не е глупаво.И други са го казвали,тъй че може би е както казваш на психологическа основа.Защо не я оставиш тя да го сложи друг път ?

ДОТА
05-28-2016, 14:27
хахахахаха
бълване и изфъргане

makaveliii
05-28-2016, 14:38
Не е глупаво.И други са го казвали,тъй че може би е както казваш на психологическа основа.Защо не я оставиш тя да го сложи друг път ?

Ще пробваме, но главното ми притеснение е това което изхвърлям

deitona22
05-28-2016, 14:41
Ще пробваме, но главното ми притеснение е това което изхвърлям

Еми аз предположих какво може да е,за друго не се сещам.Почакай още и някой друг ще отговори също.

Amorenvivo
05-29-2016, 08:35
Щом го правите без кондом те са ти казали над мен какво е но има и още едно което аз ще го добавя! Жените могат да свършват клиторно и вагинално! Клиторния оргазъм е прозрачна слузеста течност,а когато жената свърши вагинално е бяла течност точно като спермата на мъжа така че може и да е свършила вагинално,а другият вариант е както ти казах по-горе над мен хората са ти написали!

Грозния
05-29-2016, 12:09
Колкото и глупаво да звучи, като тръгна да слагам кондом и омеквам и просто не става, не знам явно е на психическа основа и се ядосвам и просто го хвърлям и така ... Направи ми впечатление обаче, че това "изфъргане" се получава само когато тя е върху мен иначе не ми се случва.Като сте го правили без презерватив, как разбра дали тая течност е от теб или от нея... или от двамата :D?

Като го правите без презерватив, живей с идеята и риска, че може да я забремениш, пак неусетно и без да искаш :D!

deitona22
05-29-2016, 16:58
Като сте го правили без презерватив, как разбра дали тая течност е от теб или от нея... или от двамата :D?

Като го правите без презерватив, живей с идеята и риска, че може да я забремениш, пак неусетно и без да искаш :D!

Съвсем ще го объркаш ;д.Най-вероятно е от него

baby_baby
05-30-2016, 08:42
Бълване :lol: как ги измисляте тия

deitona22
05-30-2016, 15:14
Бълване :lol: как ги измисляте тия

Може и изригване :D Пак е оригинално