PDA

View Full Version : Определено имам проблем!



ychenika
05-29-2016, 04:28
Здравейте!!!Имам голям проблем.Как да си намеря гадже?Живея в малък град,не съм красив,не съм много забавен.Имам доста отрицателни черти.Единствения плюс в мен може би е,че съм спортист и имам що годе прилично тяло,но дори и това момичетата не забелязват в мен.Още съм малък едва на 16,обаче до сега не съм имал приятелка.Хресвам доста момичета,но понякога една застава над другите после друга и така.В училище се справям средно добре 3,4,5 са най-честите ми оценки.Имам доста приятели,но понякога имам чувството,че изобщо не съм им нужен и се затварям в себе си поне за по 2,3 седмици.Общо взето живота ми винаги е бил на приливи и отливи.До сега не съм имал приятелка.Имаше само един случай в който едно 9,10 годишно момиченце ме харесваше,но аз и казах,че съм голям за нея разбира се все пак не съм пед*фил.Както казах живея в малък град и момичетата на моята възраст гледат само в коя дискотека да отидат или в кое кафене или по-колко пъти на ден да се снимат и да събрат лайкчета във фейса,а бе с една съвременна дума феймъси.А аз искам да намеря земно момиче което не го е грижа чак толкова за снимки,кафенета и дискотеки.Искам просто едно земно и хубаво момиче с което да опитам да имам нещо,но не знам дали в моя град има такова.Помогнете ми моля ви.Дайте ми някакъв съвет.

TROLLDADLOLCAKE
05-29-2016, 04:50
Ако смяташ,че приятелите или съучениците ти те намират за "смотан", то тогава разбери кое момиче смятат за "смотано" и се запознай с нея.Това е,което търсиш ти.

ychenika
05-29-2016, 05:02
Не те не ме имат за смотан по-скоро,за някак си по недорасъл от тях.Защото понякога се изцепвам с глупост,но рядко се случва.Иначе благодаря за съвета.Надявам се повече светни като теб да се отзоват.

Amorenvivo
05-29-2016, 06:22
Все още си на 16 години и се отчайваш,а какво да кажат 20-25 годишните момчета?! За всеки влак си има пътници,не може да кажеш от къде ще ти изникне късмета! За това учи,развивай се,завърши средното си образование! Щом смяташ че в града ти няма переспективи,може след пълнолетие да се преместиш в по-голям град и от там може да си намериш момиче! Всичко зависи от теб! Успех!

jghgh
05-29-2016, 08:32
Излизай с компанията си по-често, не се изолирай, и може и да срещнеш някоя.
На такава възраст си, че трябва да пробваш различни неща. Пробвай да ходиш на кафета и ти, и ако наистина ти е много неприятно и непривично, си остани верен на себе си, но все пак трябва да опиташ преди да разбереш. Експериментирай, прави нови неща. Това че спортуваш е чудесно.

И най-вече, не говори за себе си лоши неща, половината ти пост беше да обясняваш колко си зле, как не си като другите, и се представяш в негативна светлина. Това със сигурно се усеща и от другите, най-малкото на едно несъзнавано равнище. Не си мисли, че си глупак, за да не си мислят и другите, че си. Уважавай се, другите не са повече от теб, и ти също заслужаваш хубаво и добро момиче.

Fihn
05-29-2016, 13:09
На 16 си, какво си се загрижил толкова. И аз съм на 16, но не ми е проблем това.

baby_baby
05-30-2016, 10:13
100% в твоя град има такива момичета просто трябва повече да общуваш с момичетата и ще видиш коя какво харесва

Elmira^^
05-31-2016, 19:38
Не е нужно да се тревожиш, че си нямаш приятелка, разбирам терзанията ти. Бъди себе си, не се променяй, за да се харесаш на някого, защото тогава няма да си ти! Приеми се такъв какъвто си и правилното момиче ще се появи може би така от нищото.
ПС: Надявам се да съм помогнала някак си ^^

fanton1
05-31-2016, 21:55
Спри.

TheMan9191
06-01-2016, 17:21
И най-вече, не говори за себе си лоши неща, половината ти пост беше да обясняваш колко си зле, как не си като другите, и се представяш в негативна светлина. Това със сигурно се усеща и от другите, най-малкото на едно несъзнавано равнище. Не си мисли, че си глупак, за да не си мислят и другите, че си. Уважавай се, другите не са повече от теб, и ти също заслужаваш хубаво и добро момиче.

+1
Остави ги лошите черти, изолирай ги и не мисли за тях. Мисли за хубавите си, защото съм сигурен както ти, така и всеки човек ги има. Наблегни на тях. Щом казваш, че не си забавен, не се прави на такъв, не почвай да разказваш вицове и др неща, че да те мислят за забавен. Бъди себе си и наблегни на добрите си черти и качества. А лошите от само себе си ще се подобрят.

Zahariev
06-04-2016, 14:02
+1
Остави ги лошите черти, изолирай ги и не мисли за тях. Мисли за хубавите си, защото съм сигурен както ти, така и всеки човек ги има. Наблегни на тях. Щом казваш, че не си забавен, не се прави на такъв, не почвай да разказваш вицове и др неща, че да те мислят за забавен. Бъди себе си и наблегни на добрите си черти и качества. А лошите от само себе си ще се подобрят.

+1

KaRiNa.Ni
06-07-2016, 17:27
Излизай с компанията си по-често, не се изолирай, и може и да срещнеш някоя.
На такава възраст си, че трябва да пробваш различни неща. Пробвай да ходиш на кафета и ти, и ако наистина ти е много неприятно и непривично, си остани верен на себе си, но все пак трябва да опиташ преди да разбереш. Експериментирай, прави нови неща. Това че спортуваш е чудесно.

И най-вече, не говори за себе си лоши неща, половината ти пост беше да обясняваш колко си зле, как не си като другите, и се представяш в негативна светлина. Това със сигурно се усеща и от другите, най-малкото на едно несъзнавано равнище. Не си мисли, че си глупак, за да не си мислят и другите, че си. Уважавай се, другите не са повече от теб, и ти също заслужаваш хубаво и добро момиче.

+