PDA

View Full Version : Често болене на глава.Помощ!



blossombay
05-29-2016, 14:47
Ох писнало ми е това главоболие вече! Искам наистина съвет дали трябва да отида на лекар.Поне един ден в седмицата ме боли глава.Имам очила.Диоптъра ми е висок и скоро не съм ги сменяла.Също така много ми влияе смяната на налягането.Виждате как в един момент вали в друг пече слънце.Магнитни бури,цикъл,и глад-всичко това ми причинява главоболие.Проблема е,че вече от няколко днеа ме боли глава почти постоянно.Вчера не ме боля.Но като започнем от миналата сряда,четвъртък и петък и днес ме боли главата.Според мен смяната на училищните смени играе роля в това.Сега започнахме първа смяна и аз ужасно много я мразя.Не мога да се наспивам въпреки,че си лягам към 10часа вечерта.Сутрин имам проблеми с корема и това не ми позволява да ям след като стана от сън.Ако не ям през голямото междучасие след това задължително ме боли глава.Моля ви дайте ми съвет дали трябва да се притеснявам за това главоболие.Някой път след като пия аналгин ми минава,но повечето пъти не.Тез дни не знам дали заради първата смяна още в леглото започвам да усещам болка в главата.Четох за мигрена,но според мен не е това.Самата болка не е чак за умиране,но след като по цял ден уча и с тези очила и компютри вечерта наистина е гадна.

blossombay
05-29-2016, 14:54
Също така забравих да кажа,че често кръвното ми е ниско...дори наскоро припаднах след като си взех много гореща баня

Amorenvivo
05-30-2016, 09:38
Няма как кръвното ти като е ниско в банята да припаднеш защото си,си взела горещ душ! Аз също имам ниско кръвно и то не влияе никак на това че се къпя с гореща вода! Просто не си свикнала на гореща баня и по-добре да не я повтаряш! А за другите ти проблеми по-горе се посъветвай с лекар!