PDA

View Full Version : той иска да се унижавам така ..



sExYbEbS
06-01-2016, 13:17
приключена тема

TheMountain
06-01-2016, 13:20
Направи му една бибитка и всичко ще е точно.

Pug_306
06-01-2016, 13:24
Еби го у гъза, и за чеп явно не става !

KaRiNa.Ni
06-19-2016, 07:50
приключена тема

Видял/а си че и да пускаш теми по свързан с теб въпрос никой няма да ти отговори,освен ако не е някаква глупост.Ако беше пуснал/а тема бременна ли съм или мушнах си нещо в гъза и сега не мога да го изкарам ще има 1000 мнения по това доказва простащината Българска и какъв прост народ сме и такива ще си останем ако продължава да има такива хора.

LoadRunner
06-19-2016, 08:29
Видял/а си че и да пускаш теми по свързан с теб въпрос никой няма да ти отговори,освен ако не е някаква глупост.Ако беше пуснал/а тема бременна ли съм или мушнах си нещо в гъза и сега не мога да го изкарам ще има 1000 мнения по това доказва простащината Българска и какъв прост народ сме и такива ще си останем ако продължава да има такива хора.

Ако обичаш не сравнявай всички хора със себе си и твоето жалко безполезно и глупаво чалгарско поколение, както и не сравнявай българите с малоумните тинейджъри последните години.
Мисля че тука простата си само ти като смяташ за меродавно шепа форумни мнения да бъдат окачествявани като извадка и заключение на българския народ.

Rêver
06-19-2016, 09:44
Видял/а си че и да пускаш теми по свързан с теб въпрос никой няма да ти отговори,освен ако не е някаква глупост.Ако беше пуснал/а тема бременна ли съм или мушнах си нещо в гъза и сега не мога да го изкарам ще има 1000 мнения по това доказва простащината Българска и какъв прост народ сме и такива ще си останем ако продължава да има такива хора.

+ за съжаление са такива но не добави че освен прост народ сме и много злобни и завистливи:)