PDA

View Full Version : Църква на хомосексуалистите



inewton
06-01-2016, 16:21
Преди време някой във форума беше споменал за църква на хомосексуалистите. Някой запознат ли е по въпроса? Дали такава църква съществува наистина? Аз съм убеден, че подобна инстутция не би се толерирала нито от папата, нито от Вселенския (или който и да е друг) патриарх.
Ако я има вероятно е някакво протестантско течение.

Който е запознат, нека сподели.

Dwyd96
06-01-2016, 17:15
Що, да не ходиш да се "изповядаш"?
Ето тук ходят гейовете, даже и част от свещениците им са гейове...

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8_%D0%9F%D0%B5%D1%82% D1%8A%D1%80_(%D0%A0%D0%B8%D0%BC)

Dwyd96
06-01-2016, 17:23
Добре дошъл си в църквата ми, Dwyd! Само ще трябва да проверим социалния ти статус и външния ти вид...

Благодаря за поканата, но все още съм нормален и не съм религиозен ;)

inewton
06-01-2016, 20:14
Все още очаквам сериозни коментари. Главно от Кораба, Fisherman, defender и останалите по-сериозни и запознати с темата потребители.

haritov
06-01-2016, 20:43
монахини имат ли си?

aurissaaaaa
06-02-2016, 11:03
баба гуси

divergent
06-02-2016, 13:24
Би било глупаво да съществува такова нещо. Това е сексуална ориентация и няма нищо общо с религията. По тази логика трябва да има и отделна църква за привържениците на всеки футболен отбор или стил музика.

Dwyd96
06-02-2016, 14:38
Би било глупаво да съществува такова нещо. Това е сексуална ориентация и няма нищо общо с религията. По тази логика трябва да има и отделна църква за привържениците на всеки футболен отбор или стил музика.

те всички църкви са за изоставени от еволюцията маймуни, ква логика търсиш.. :D

Нютоне, провери ли моя линк??? Не ти ли хареса църквата???

inewton
06-02-2016, 15:41
Нютоне, провери ли моя линк??? Не ти ли хареса църквата???
Реших, че е по-добре да не го коментирам. Впрочем, сам вършиш онова, което беше оплюл в една друга тема от раздела.

Към divergent: Наясно съм с това, което споменаваш. Но преди време в този раздел беше спомента такава инстутция, затова реших да попитам.

Dwyd96
06-02-2016, 16:11
Реших, че е по-добре да не го коментирам. Впрочем, сам вършиш онова, което беше оплюл в една друга тема от раздела.



Кво върша???? :D Че вече 4 дни съм на 4~5 часа сън на вечер и мозъка ми дава фира....

inewton
06-02-2016, 16:33
Кво върша???? :D Че вече 4 дни съм на 4~5 часа сън на вечер и мозъка ми дава фира....
Това.

Знам че това е нещо чуждо за теб, но се нарича ВЪЗПИТАНИ и УВАЖЕНИЕ КЪМ ТОВА В КОЕТО ДРУГИТ ВЯРВАТ

Dwyd96
06-02-2016, 17:11
Това.

Аз не проявявам неуважение... Изразявам си мнението... Различно е :)

inewton
06-02-2016, 17:30
Аз не проявявам неуважение... Изразявам си мнението... Различно е :)

Знам, че няма да си признаеш. Не е и нужно. Само исках да ти напомня какво беше казал.

divergent
06-02-2016, 19:02
те всички църкви са за изоставени от еволюцията маймуни, ква логика търсиш.. :D

е тук си много прав, но все пак разпределението е важно нещо. :D

Dwyd96
06-02-2016, 19:23
Знам, че няма да си признаеш. Не е и нужно. Само исках да ти напомня какво беше казал.

Ами няма как да призная нещо което не е така :D

divergent, права си... маймуните си имат строга йерархия...

inewton
06-02-2016, 19:34
Ами няма как да призная нещо което не е така :D

divergent, права си... маймуните си имат строга йерархия...

Чада на еволюцията, вашето интелектуално развитие, милионите години еволюция не предполагат ли поне малко логическа мисъл?
Явно не. Продължавате да словоблудствате не по предмета на темата.

Dwyd96
06-02-2016, 20:08
Чада на еволюцията, вашето интелектуално развитие, милионите години еволюция не предполагат ли поне малко логическа мисъл?
Явно не. Продължавате да словоблудствате не по предмета на темата.

Как да не е по темата. -.- Дадох ти църква за гейове, ти направо я игнорира... Еми друга няма... Има манастир, Троянския или който и да е манастир в бг :)

Fisherman
06-02-2016, 20:13
Ами в крайна сметка за да се нарича едно нещо църква то трябва да изпълнява дадени длъжности,иначе може да използваме думата църква за абсолютно всичко.

Това е като да наричаш Адолф Хитлер християнин,въпреки че е убил 6 милиона евреи и въпреки,това че в Божиите заповеди пише "не убивай".Или аз да се наричам инжинер,дори да не съм бил и на една лекция в ТУ.

Хомосексуализма за мен е нищо,просто едно изкривяване на реалността в услуга на банда извратеняци.Има само една сексуалност и тя е хетеросексуалността, независимо че сега се познават хиляда сексуалности,всевъзможни измислици отнвово в услуга на извратения човешки мозък,разбирате ли за да не привлича внимание на едно извращение му се лепва етикета сексуалност и всичко е наред.
Мисля,че всички забравихте за какво са ни половите органи,първо за продължение на рода и второ за удоволствие,напоследък се ползват само за второто и това се преувеличава и раздува до неузнаваеми размери.И живота на мнозима се завърта около един оргазъм,което е невероятно вулгарно съществувание.

Да не забравяме,че хомосексуалността беше болест допреди няколко десетки години.После някой педераст е застанал на висок пост в световната здравна организация.

inewton
06-02-2016, 20:18
^ Ето какво открих. http://www.gaychurch.org/affirming-denominations/

Както и предполагах. Протестантски секти. Някои от тях дори се наричат католически. Добре че поне отбелязват, че нямат общо със светата католическа Църква.

Fisherman
06-02-2016, 20:25
Умопомрачаващо невежествено ни е обхванало.

inewton
06-02-2016, 20:30
За жалост, така е. Низвергнатите основаха своя църква. Пък после мазните политици говорят за дискриминация, свобода и прочие.

Дано Бог прости невежеството им.

inewton
06-02-2016, 20:35
Да не забравяме,че хомосексуалността беше болест допреди няколко десетки години.После някой педераст е застанал на висок пост в световната здравна организация.

Както и трябва да бъде. Когато гласът на Църквата все още се е чувал.
Писано е, но никой не го спазва. Дори и хетеросексуалните псевдоморалисти:
"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота; непременно да се умъртвят; кръвта им да бъде върху тях." Левит 20:13

Dwyd96
06-02-2016, 21:03
Интересно ми е защо се правиш на праведен :D... Като те знам, кво представляваш (поне, както ти ми си се представил) :D

Agartha
06-03-2016, 08:23
те всички църкви са за изоставени от еволюцията маймуни, ква логика търсиш.. :D

Ти ми харесваш. :D

divergent
06-03-2016, 09:28
Ти ми харесваш. :D

и ти ли мина от тая църква? :D

Agartha
06-03-2016, 09:39
Бидейки практикуващ хомосексуалист и редовен онанист, смея да твърдя, че съм спомогнал за нейното създаване. :D

inewton
06-03-2016, 12:36
Интересно ми е защо се правиш на праведен :D... Като те знам, кво представляваш (поне, както ти ми си се представил) :D

Човек може да има много лица. Аз ти показах само едно от тях.

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 06:41
Няма такава църква.Всички които работят в църква под прозвището свещенник,игумен и прочие са хомо и такива хора ни дават напъдствие да почитаме Бог,дето най-малко те го почитат като се ебат в храмовете и църквите...репортажите за "баба Гуси",йеромонах Кирил бяха част от това което се случва в действителност.

Indistinct
06-08-2016, 06:46
Всички които работят в църква под прозвището свещенник,игумен и прочие са хомо и такива хора ни дават напъдствие да почитаме Бог,дето най-малко те го почитат като се ебат в храмовете и църквите.

В такива моменти се чудя къде е inewton да те анатемоса.

haritov
06-08-2016, 07:43
В такива моменти се чудя къде е inewton да те анатемоса.

учи за библията ще се яви да го изпитам скоро време

defender
06-28-2016, 18:16
"Папа Франциск: Християните да искат прошка от гейовете!"

inewton
06-28-2016, 18:29
Няма такава църква.Всички които работят в църква под прозвището свещенник,игумен и прочие са хомо и такива хора ни дават напъдствие да почитаме Бог,дето най-малко те го почитат като се ебат в храмовете и църквите...репортажите за "баба Гуси",йеромонах Кирил бяха част от това което се случва в действителност.

За блудниците (към които се числиш и ти) анатема. За геевете тоже.

inewton
06-28-2016, 18:30
"Папа Франциск: Християните да искат прошка от гейовете!"

Аз от кога казвам, че тоя никакъв папа не е. Бенедикт щеше да го позволи това, ама знаеш ли кога...

defender
06-28-2016, 18:51
Аз от кога казвам, че тоя никакъв папа не е. Бенедикт щеше да го позволи това, ама знаеш ли кога...

На гей ще му се извиня, точно както на всеки един човек, когото мисля че съм обидил. Но няма да се извинявам, че не харесвам хомосексуализма и не го смятам за нормален, в правото съм си, нали в това е правото на избор.

Тва е все едно ако не харесвам Пенка за жена, а харесвам Станка, да ходя да се извинявам на Пенка, че ми е харесала Станка.

Не знам защо тоя папа толкова натъртва на гейвете. Изглежда се опитва да прокарва нещо.

inewton
06-28-2016, 18:54
На гей ще му се извиня, точно както на всеки един човек, когото мисля че съм обидил. Но няма да се извинявам, че не харесвам хомосексуализма е не го смятам за нормален, в правото съм си, нали в това е правото на избор.

Не знам защо тоя папа толкова натъртва на гейвете. Изглежда се опитва да прокарва нещо.

Хомосексуализмът не само не е нормален. Той не е и "библейски".

Не знам какво се опитва да прокарва, но ще е добре да абдикира скоро. Той е повел църквата към края й.

ДОТА
06-28-2016, 19:13
тукашните педали са атеисти
има и един мюсюлманин

Dwyd96
06-28-2016, 19:14
тукашните педали са атеисти
има и един мюсюлманин

И един с църковно образование.. Ама той е педерасТ само по характер :D

ДОТА
06-28-2016, 19:17
solo е лесбийка

Dwyd96
06-28-2016, 19:18
solo е лесбийка

Говорех за Нютон :D... Соло не знам какъв е вече..

inewton
06-28-2016, 19:19
И един с църковно образование.. Ама той е педерасТ само по характер :D

Какъв трън съм ти в очите... Аз ти прощавам защото съм добър човек.

Rayavidas
04-10-2019, 09:50
Никога не бях чувал за тази хомосексуална църква