PDA

View Full Version : диетата на афродита



princ caspian
06-02-2016, 13:18
Здравейте с тази диета мога ли да отслабна с 10 кг на 15 години съм



Ден 1: Напитки. Можем да пием всичко, което искаме, включително и бульони

Ден 2: Зеленчуци. Ядем салати в неограничено количество. За предпочитане е салатата от зеле, защото изгаря мазнините!

Ден 3: Напитки

Ден 4: Плодове. Ядем плодове, за предпочитане повече грейпфрути

Ден 5: Протеинов ден. Ядем яйца, пилешко месо (варено). Може да хапвате и кисело мляко

Ден 6: Напитки

Ден 7:

Закуска: Чай, 2 твърдо сварени яйца.
Втора закуска: Плодове
Обяд: Бульон (може лесно да се приготви супа с ориз или елда)
Следобедна закуска: Плодове
Вечеря: Салата


благодаря предварително

Pug_306
06-02-2016, 13:31
Абе ти ще отслабнеш, ама след това много бързо пак ще си ги върнеш

ParadiseCity
06-04-2016, 19:16
.. ще си ги върнеш по-бързо от колкото си ги свалила.

Amorenvivo
06-04-2016, 20:48
На тези 15 години не ти трябва диета а равномерно хранене и повече движение! Ако съчетаваш равномерно хранете тоест не да се тъпчеш с вредни храни като: Пици,дюнери,пържено и шоколади! И си тренираш сутрин бягане в парка,упражнения за стягане и тонизиране на мускулите,ще отслабнеш и ще има ефект здраво тяло и здрав организъм! Диетите за тези в пубертета е вреден!

Indistinct
06-05-2016, 05:40
Диетите за тези в пубертета е вреден!

Има разлика между диета и диета. Не е нужно да е гладуване.

Amorenvivo
06-05-2016, 06:46
Има разлика между диета и диета. Не е нужно да е гладуване.

Има ама на 15 години да се хвърляш с диети няма значение,каква бива тя! Така е като подрастващото поколение нагъва само дюнери и пици и се търкалят от дебелина,после ще искат диети да правят! Аз съм описала по-горе тренировки и здравословно хранене за здрав дух и здраво тяло!

Hhappyyyyy
06-05-2016, 09:48
Аз също съм на 15 и според мен не е добре да се подлагаме на такива драстични диети. Да и аз искам да сваля малко килограми, ама по-добре да си стоя така отколкото да имам булемия или анорексия.
Според мен трябва да пиеш повечко вода,да спортуваш,да не ядеш тестени изделия и сладко.

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 09:16
Пий само вода в продължение на 7 дена и гарант че ще станеш като фиданка...