PDA

View Full Version : Помощ по Психология ...



KapitanBanan
06-02-2016, 22:53
Здравейте на всички,та на 16 години съм,та по Психология съм много зле,имам една 2 и ми даде домашно да направя на една Приказка каза тя Аргумент,тезис и тема,та сега ще напиша тази "приказка" и ако моля някой да го направи вместо мен,опитвах ,опитвах но все провали иначе по друго съм само 5-6,нужна ми е помощта ви.Благодаря предварително. :)

Приказка за войната на мравките

Два мравуняка си обявили война.Мобилизирали целите си мравешки народи.Разпределили отговорностите-кои групи мравки ще събират извънредно храна,за да складират запаси за военните години,кои ще произвеждат сложни мравешки оръжия,кои ще се грижат за ранените мравки и ще ги лекуват и кои ще изнасят мравешките трупове от бойното поле...
Кипял труд,кипяла омраза,кипял страх.Събирали борови иглички-копия,жълъди-гюлета,изработвали бентове,оръдия,строели крепости от камъчетата,кал и клечки,обучавали разузнавачи.Те се връщали от тайните си мисии с доклади за най-новите оръжия на противника и веднага двата лагера се втурвали да ги изработват.Нямали дни,нямали нощи.Без миг почивка изтерзаните от страха и гнева (а страхът и гневът уморяват повече от битките!) мравките градели бойната си мощ.Нямали време за отмора,за мравешките деца,за мравешката любов,за мравешките традиции.Единственото,коет о заемало времето им и мислите им,била войната и желанието да разрушат или завземат враженския мравуняк,как да отнемат повече враженски мравешки животи и как да докажат кой от двата враждуващи мравешки народи е по-силен.
След няколкомесечна изтощителна подготовка за военните действия в един миг завалял невиждан пороен дъжд и потоил в дълбока локва и двата мравуняка.На сутринта в локвата плували борови иглички,жълъди,мравки... Нямало следа от мравуняци,от подготовката за военни действия,от изгубеното мравешко време..
Втори финал: .. завалял невиждан пороен дъжд.Втурнали се всички мравки да носят и спасяват на сухо децата и храната и в общата битка за оцеляване забравяли да се питат "Ти от кои си?" ...

Това е приказката ,та отново да кажа моля ви се някой да определи темата,тезиса и аргумента ,ще съм му много благодарен :)

KapitanBanan
06-03-2016, 11:19
Хайде моля ви се ...

Agartha
06-03-2016, 20:58
Оня ден ми гръмна крушката в банята, ходих да купувам, ако ти кажа обаче как ме мързеше, та се чудих кой да пратя... Ако бяхме се засекли онлайн, щях да ти предложа бартер.

KapitanBanan
06-04-2016, 09:40
Човек да не иска помощ .. бахти помярите

Agartha
06-04-2016, 09:48
Не съди по мен за всички. Тук има още много други потребители, които не е нужно да бъдат помияри като мен, понеже аз съм реагирал така.

ДОТА
06-04-2016, 09:51
Това е приказката ,та отново да кажа моля ви се някой да определи темата,тезиса и аргумента ,ще съм му много благодарен :)

темата е дали си олигофрен
тезиса е, че вероятно си
аргумент е всичко написано от теб

Indistinct
06-04-2016, 10:27
темата е дали си олигофрен
тезиса е, че вероятно си
аргумент е всичко написано от теб

6-ца. Дай си бележника.