PDA

View Full Version : Trader.bg



Alex701
06-04-2016, 13:07
Добър ден,искам предварително да се извиня ако съм объркал мястото да публикувам тази тема.И така накратко искам да се пробвам със акциите обаче ме притеснява този промо акаунт,ясно ми е,че и да спечеля нещо тези пари няма да ги получа тъй като е "промо акаунт" обаче ме притеснява ако загубя всичките безплатни 20 хиляди във промо акаунта и после да имам някакви дългове за това някой който знае да ми обясни дали има някаква опасност от това.

Agartha
06-04-2016, 13:27
Има едни условия, на които си дал отметка, но явно не си прочел. Сега дай няколко пъти назад, провери си условията и не питай въпроси, на които трябва някой друг да търси отговори.

За да си сигурен, направи си копие на условията в момента на регистрация, след което ако ти вземат пари или имаш задължения, можеш да пледираш за невменяемост с болки в гърлото, докато процесът тече и си намериш добро извинение.

Dwyd96
06-04-2016, 15:38
Добър ден,искам предварително да се извиня ако съм объркал мястото да публикувам тази тема.И така накратко искам да се пробвам със акциите обаче ме притеснява този промо акаунт,ясно ми е,че и да спечеля нещо тези пари няма да ги получа тъй като е "промо акаунт" обаче ме притеснява ако загубя всичките безплатни 20 хиляди във промо акаунта и после да имам някакви дългове за това някой който знае да ми обясни дали има някаква опасност от това.

Нямаш никакви дългове...

Демо сметката е за да се учиш... Като ти свършат парите, можеш и да я рестартираш(презаредиш)

Ако искаш обаче с истинси пари, минималната вноска е 200 лева...

KondioVarvarina
06-05-2016, 15:22
Нямаш никакви дългове...

Демо сметката е за да се учиш... Като ти свършат парите, можеш и да я рестартираш(презаредиш)

Ако искаш обаче с истинси пари, минималната вноска е 200 лева...

Прав е, преди баща ми се занимаваше

JDeel
06-06-2016, 09:04
Демо сметки могат да се правят при всеки брокер и всяка платформа. Те са просто наужким. Обаче ако имаш възможност да избереш по-ниска демо сума, избери толкова колкото планираш някога да вкараш. Какъв е смисъла да свикваш на голям мащаб като едва ли някога ще вкараш 20 бона.

И при реалните акаунти, когато си вкарал реални пари, пак няма да дължиш нищо. Когато сметката ти върви към зануляване, малко преди да свършат парите всички позиции се затварят автоматично. Можеш да загубиш само толкова, колкото си вкарал.

Agartha
06-06-2016, 09:32
Продаваш колата на вашите, продаваш телефона си, продаваш телевизора и радиото, влагаш парите в трейдър, купуваш EUR/USD x500, сядаш на дивана и чакаш. След три дни затварят позицията с 65 000 EUR печалба и почваш да обикаляш по клубовете.

Мнението ми не е съвет за покупко-продажба на валути или ценни книжа. Мнението ми води до фалит, развод и масово унищожение на хлебарки.