PDA

View Full Version : Доста космати крака.



Pacata523
06-05-2016, 09:30
Здравейте на 14 години съм. Имам доста космати крака и малко ма е срам да отида на тренировка с къси гащи тренирам акробатика, апък има доста момичета и ма е срам ще ми се подиграват. Ни съм ги бръснал, ни нищо. Няма да ги бръсна не съм " пед*л " - дайте ми съвет какво да правя... :) но ако се наложе ще се обръсна чакам вашите съвети. Благодаря предварително.
П.п - ако не е в правилната тема съжелявам.

Hhappyyyyy
06-05-2016, 09:43
Не вярвам,че ще ти кажат нещо. Все пак не си момиче,че да трябва да ходиш с обезкосмени крака.

Pacata523
06-05-2016, 11:20
Не вярвам,че ще ти кажат нещо. Все пак не си момиче,че да трябва да ходиш с обезкосмени крака.

Не знам.. Да не почнат в сорта - иъллл,ужас,отврат т.н ..

Юлиян
06-05-2016, 11:26
Здравейте на 14 години съм. Имам доста космати крака и малко ма е срам да отида на тренировка с къси гащи тренирам акробатика, апък има доста момичета и ма е срам ще ми се подиграват. Ни съм ги бръснал, ни нищо. Няма да ги бръсна не съм " пед*л " - дайте ми съвет какво да правя... :) но ако се наложе ще се обръсна чакам вашите съвети. Благодаря предварително.
П.п - ако не е в правилната тема съжелявам.

Не виждам нищо педалско в това да нямаш косми и аз генетично не съм окосмен но и да бях кво значение има

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 09:10
Бъди мъж не подръжавай на останалите путки наричащи се мъже. Природата е дала каквото трябва и на когото трябва.