PDA

View Full Version : Ниско самочувствие заради кожни проблеми .



crissa
06-06-2016, 10:38
Здравейте , искам да споделя моят проблем и да помоля за малко помощ . От шест месеца си имам приятел , всичко си върви супер , дори живеем заедно , но аз имам един гаден проблем и това сериозно започва да пречи на отношенията ни , проблема ми с кожата на лицето , всеки ден нова пъпка , ново зачервено петно , това ме потиска , караме да се чувствам зле , нищожна на моменти , не ми се излиза , притеснявам се от контакта с нови хора , притеснявам се от гаджето ми дори . Пробвах много средства да се справя но ефекта е краткотраен ... Моля Ви препоръчайте ми нещо за това

ДОТА
06-06-2016, 10:46
карай го да ти свършва на лицето, а не в устата

Agartha
06-06-2016, 10:48
карай го да ти свършва на лицето, а не в устата
За две минути ме изпревари, да му се не види!

MerryJ
06-06-2016, 14:44
Здравейте , искам да споделя моят проблем и да помоля за малко помощ . От шест месеца си имам приятел , всичко си върви супер , дори живеем заедно , но аз имам един гаден проблем и това сериозно започва да пречи на отношенията ни , проблема ми с кожата на лицето , всеки ден нова пъпка , ново зачервено петно , това ме потиска , караме да се чувствам зле , нищожна на моменти , не ми се излиза , притеснявам се от контакта с нови хора , притеснявам се от гаджето ми дори . Пробвах много средства да се справя но ефекта е краткотраен ... Моля Ви препоръчайте ми нещо за това

ако се гримираш , значи се получала от гримовете , прекалено ти е чувствителна кожата отиди и се консултираи с дерматолог , той най добре може да ти даде компетентно решение за проблема , а за приятеля си не се притеснявай той е забелязал проблема и според мене ако наистина те обича няма да те напусне заради няколко пъпки по лицето .

MerryJ
06-06-2016, 14:45
карай го да ти свършва на лицето, а не в устата

много си умен , ти така ли си лекуваш акнето ....

inewton
06-06-2016, 18:30
Това е много гнусно. И аз не бих си показал носа ако имах такава проказа.

Оправяй се бързо. Успех!

Indistinct
06-06-2016, 18:45
Дерматолог. Не се притеснявай толкова.

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 09:00
Пъпки се появяват от много неща.Но има хитрини с които да се прикрият,защо си мислиш че звездите на червения килим изглеждат безупречно?! С професионални гримьори,ще те направят перфектна.За това си взимаш коректор за прикриване на пъпките и зачервяванията,след това основа за грим за да ти се задържи по-дълго и накрая фон-дьо-тен за изравняване на тена.

Зайче..
06-09-2016, 20:32
Замисляла ли си се какво ядеш? Може да е от нещо в менюто ти - например шоколад, млечни продукти, ядки. Започни да избягваш тези храни и наблюдавай (резултата се усеща след малко време, разбира се, но трябва да си търпелива). Не използвай прекалено много грим и винаги, когато си си вкъщи го трий и се мажи с подходящ крем за лице (много е важно да оставиш кожата да диша). Можеш да отидеш на козметик да ти поизчисти малко лицето, ако имаш "трънчета" (ако имаш, е много вероятно те да са причината).

naskovaskov
06-21-2016, 10:13
Интересни статии за Гъбични инфекции и болести на http://xn--90aafhkiap0j1a.com/