PDA

View Full Version : Много звиждам.....



Believe in the hype.
06-06-2016, 13:15
Здравейте,на 17 години съм и с най-добрия ми приятел сме като дупе и гащи,та аз му завиждам много ,техните му купуват каквото иска а нашите нямат тези възможности и се дразня,защото когато му трябва нещо не го търси а си идва само ,а същото нещо което търся и аз го търсех 2 седмици и кво к*р с извинение..завиждам му накратко и се дразня напрово побеснявам..... решение ?

Agartha
06-06-2016, 13:21
Открадни му това, което искаш и не му го показвай. Като ти мине меракът, върни му го.

Dwyd96
06-06-2016, 13:48
Открадни му това, което искаш и не му го показвай. Като ти мине меракът, върни му го.

Морално пропаднал си :D

I like it :D


До автора: Понеже много хора ще почнат да ти дрънкат как материалните блага нямат значение и че човек може да е щастлив и с малко.... аз ти казвам да не им вярваш... Виждал ли си някой да плаче на яхта?

Та сега сериозно.. На 17 години си... Като искаш нещо почни работа събери пари и си го вземи, само с търсене ако ставаше, частен самолет щях да имам вече :D

Agartha
06-06-2016, 13:52
Хайде, за да не се лигавя и троля, ще дам сериозен съвет.

Сядай си на задника и се образовай. Все тая е дали имаш телефон с двуядрен процесор или Samsung-че с qwerty.
Материалните неща са за да улесняват живота, докато градим останалото. Гадно ли ти е да ти се смеят, че си с изтъркани джинси и скчупен дисплей на евтиния си телефон, докато другите са облечени като от подиум и размятат апарати за по 1000-2000 лева? Ако ти е гадно - все ми е тая за теб, оправяй се.

Ако не ти е гадно, има хляб. Развивай се, намери си плюсовете и наблягай много сериозно на тях. Поне 10 000 часа (сещаш се), а след това виж кой ще се смее последен. За 17 годишен си още много много малък, че да искаш. Ако си ми дете, ще те шамаря при дума "искам". Първо се дава.

YoungBloodZ
06-06-2016, 13:54
До автора: Понеже много хора ще почнат да ти дрънкат как материалните блага нямат значение и че човек може да е щастлив и с малко.... аз ти казвам да не им вярваш... Виждал ли си някой да плаче на яхта?

съгласен съм!

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2013/01/Woody-Harrelson-Wiping-Tears-Money.gif

YoungBloodZ
06-06-2016, 13:58
Ако ти е гадно - все ми е тая за теб, оправяй се.



нали се сещаш че няма човек който да се радва че му се подиграват? друг е въпроса че на някои хора не им пука за мнението на подиграващите се (защото тези които се подиграват с подобни неща са пълни кретени) а други го взимат доста навътре

Agartha
06-06-2016, 13:58
нали се сещаш че няма човек който да се радва че му се подиграват? друг е въпроса че на някои хора не им пука за мнението на подиграващите се а други го взимат доста навътре

Нали прочете, че не съм написал, че трябва да се радва?

Грозния
06-06-2016, 18:21
Здравейте,на 17 години съм и с най-добрия ми приятел сме като дупе и гащи,та аз му завиждам много ,техните му купуват каквото иска а нашите нямат тези възможности и се дразня,защото когато му трябва нещо не го търси а си идва само ,а същото нещо което търся и аз го търсех 2 седмици и кво к*р с извинение..завиждам му накратко и се дразня напрово побеснявам..... решение ?Не завиждай и не давай вид че ти пука. Ако толкова много мечтаеш за някаква вещ - събери си пари и са я купи :)!

KaRiNa.Ni
06-09-2016, 19:48
Завиждането до нищо хубаво не води.Никой не си избира при кои родители да отиде.Завърши си средното образование,започни работа и учи за да постигнеш целите си...със завиждане само няма как да имаш това което искаш.

draid
06-09-2016, 20:10
Ти ще да си един истински "най-добър приятел"